Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Lol na skróty

Sneakpeek_ZiggsWiemy, że nie wszyscy z Was mają wystarczająco czasu, aby na bieżąco śledzić najważniejsze wydarzenia ze świata League of Legends. Część z Was często dopytuje jaka jest nowa rotacja/wyprzedaż albo szuka informacji o nadchodzących championach. Aby wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom przygotowaliśmy specjalną serię, która pomoże przygotować wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu. Dlatego przedstawiamy Wam “Lol na skróty” – będzie on prowadzony przez osobę, która sama przedstawiła, przygotowała i dopracowała ideę. Osobą tą jest NumerPL.

Projekt jest świeżo rozpoczęty, dlatego gorąco zapraszamy do dzielenia się sugestiami – postaramy się rozważyć wszystkie z nich, abyście mogli oszczędzać dzięki nam jeszcze więcej czasu. Najłatwiejszym sposobem dostania się do wpisów z tej serii jest rozwinięcie zakładki Newsy w głównym menu. Dołożymy wszelkich starań, aby były tam zawsze aktualne informacje.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.