Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Łobez-Arena – najgorętszy punkt na wakacyjnej mapie miłośników rozrywki elektronicznej

Łobez-Arena jest to cykliczny event gamingowy odbywające się w malowniczym miasteczku o nazwie Łobez, w województwie zachodniopomorskim. Tegoroczne wydarzenie jest trzecim z cyklu i pierwszym realizowanym z tak dużym rozmachem. Impreza odbędzie się w nowoczesnej hali widowiskowo sportowej.

Dzięki wsparciu sponsorów, takich jak znane wszystkim Razer, D-Link, NTT System i DxRacer rozgrywki turniejowe będą prowadzone w pełni profesjonalnej otoczce, a zagramy między innymi w:

·         League Of Legends

·         World Of Tanks

·         Hearthstone

·         Tekken Tag Tournament 2

·         Fifa 14

·         Counter Strike GO

 

Dla uczestników, którzy chcą sobie po prostu pograć, a niekoniecznie zmagać się w turniejach przygotowana będzie strefa wolnej gry. W ramach tejże wydzielona zostanie również przestrzeń przyjazna dla dzieci.

Oprócz wymienionych wyżej wydarzeń zaprosimy Was na konkurs Cosplay, w którym będziecie mogli zobaczyć na własne oczy jak bardzo utalentowani są polscy twórcy kostiumów, a kto wie może nawet zrobicie sobie zdjęcie z którymś z nich? Będzie można postrzelać na strzelnicy ASG. Spróbujemy zainteresować wystawą militariów. Spragnieni i głodni będą mogli pożywić się podczas odbywającego się jednocześnie festynu Dni Łobza. Zmęczeni będą mogli przyłożyć głowę w przygotowanych przez nas darmowych pomieszczeniach sypialnych, albo jeśli cenicie sobie wygodę ponad warunki biwakowe skorzystać z specjalnej oferty pokojów noclegowych i hotelowych.

Ufamy, że impreza ta trafi na stałe do kalendarza e-sportowych i gamingowych wydarzeń w Polsce. Jeśli zawitacie do Łobza podczas pierwszego weekendu Lipca, to jesteśmy przekonani, że nie będziecie żałować. Zapraszamy!

 

Łobez Arena 5 – 6 Lipiec 2014
Łobez woj. Zachodniopomorskie
Hala Widowiskowo Sportowa w Łobzie
ul. Orzeszkowej 7, 73-150 Łobez
www.lobez-arena.pl

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.