Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Łobez Arena – informacje o dodatkowych atrakcjach

Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o zbliżającym się turnieju w Łobzie. Jak zapewnia sam organizator Łobez Arena to nie tylko turnieje ale również sporo atrakcji dla widzów.

Przedstawiamy Wam krótką notkę od organizatora dotyczącą dodatkowych atrakcji:

Nie jesteś pro (mniej lub bardziej) graczem i zastanawiasz się czy Łobez Arena jest imprezą dla Ciebie?

Pozwól, że rozwiejemy Twoje wątpliwości. Odpowiedź brzmi – jak najbardziej TAK!
Łobez Arena jest imprezą przyjazną uczestnikowi. Dlaczego? Zacznijmy od najważniejszej informacji. Wstęp na imprezę jest wolny.

O ile nie bierzecie udziału w turniejach nie płacicie nic, zero, zip, nada. To pierwsza dobra informacja. Sprawa numer dwa. Nie grasz, a lubisz patrzeć jak grają inni? Fantastycznie. Tak się składa, że Arena posiada dwie rzeczy istotne z Twojego punktu widzenia, a są nimi: trybuny i wyświetlacze przed nimi, na których to obejrzysz zmagania w World of Tanks,League of Legends i Counter Strike GO.

Może być tak, że nie interesują Cię wymienione wcześniej gry, a wolisz HearthstoneFife lub Tekkena TT2 – spoko – do stanowisk tych turniejów będzie można podejść i śledzić zmagania graczy z bliższej odległości (choć niekiedy nieco odgrodzonej barierkami).

– Oki, jedni grają, drudzy grają, a co ze mną? – zapytasz. Wygląda to tak. Mamy dla Ciebie wolne stanowiska komputerowe i konsolowe, na których uczestnicy będą mogi grać ile dusza zapragnie. Mamy konkursy dla publiki z naprawdę fajnymi upominkami.

Dla maluchów przewidzieliśmy osobną, wydzieloną strefę, w której dzieciaki będą mogły pograć w gry przeznaczone właśnie dla nich – ładne, kolorowe i bez przemocy. Wszystko to pod opieką wykfalifikowanej obsługi imprezy Łobez Arena.

Jeszcze więcej informacji znajdziecie w niedawno opublikowanym newsie http://lobez-arena.pl/news/przegladaj/36/%C5%82obez-arena-nie-tylko-turnieje-dodatkowe-atrakcje

Do zobaczenia!

Dashboard Logo

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.