Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

LMQ zatrudnia gracza z uniwersyteckiej drużyny League of Legends

Najprawdopodobniej w  występującym w LCS.NA LMQ doszło właśnie do kolejnych zmian w składzie, a mianowicie według najnowszych doniesień z drużyną już wkrótce pożegna się jeden z dwóch pozostałych w rosterze zawodników – Zhang “Mor” Hong-Wei (Support), a w jego miejsce zatrudniona ma zostać gwiazda Robert Morris University –  Adrian “Popstar Adrian” Ma.

Tak naprawdę nie wiemy czy Mor sam zadecydował o swoim rozstaniu z LMQ, czy może to drużyna podjęła decyzję o takim, a nie innym ruchu, jednak źródła bliskie teamowi donoszą, że Hong-Wei chciał zakończyć swoją karierę zawodnika i zacząć pracować jako trener. Jeśli chodzi o zastępstwo dla tego gracza to jak już wspomniałem Popstar Adrian był dotychczas jednym z najważniejszych członków RMU, a do tego mógł się on pochwalić posiadaniem aż 5 kont w Challengerze na serwerze NA, z czego to położone najwyżej znajdowało się nawet w top 20 całego serwera. Według doniesień, które się ostatnio pojawiły zawodnika tego do przejścia do LMQ przekonać miała gwarancja zagrania pełnego splitu, a także pensja wynosząca 4 000 $ na miesiąc. Sam Ma zdążył już potwierdzić swoje odejście z RMU, jednak nadal nie mamy oficjalnego potwierdzenia, że jego nowym teamem będzie właśnie LMQ.

Fakt, że z LMQ odeszło już 4 zawodników z oryginalnego rostera wcale nie jest równoznaczny z tym, że team ten będzie teraz już tylko i wyłącznie zatrudniał nowych graczy. Otóż według tych samych źródeł znajdujących się blisko drużyny obecny mid laner LMQ Yu “XiaoWeiXiao” Xian także poważnie rozważa swoje odejście z teamu, co oznaczałoby że LMQ w nadchodzącym splicie miałoby całkowicie nowy skład.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.