Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Lista błędów powiększa się, czyli zbuntowane miniony

Od momentu premiery patcha 7.17 dość głośno jest o wielu dość poważnych błędach jakie można zaobserwować na serwerach live. Niestety póki co nic nie wskazuje na to, żeby lista bugów miała się szybko skończyć, gdyż już teraz można do niej dopisać kolejny z gatunku tych bardzo poważnych.

Dokładniej rzecz ujmując jeden z graczy podzielił się w ostatnim czasie bardzo dziwnie wyglądającą rozgrywką, którą zaobserwował, w której pojawił się błąd powodujący szereg dziwnych zachowań wśród czerwonych minionów. Już na samym początku gry okazało się, że w czerwonej bazie pojawiły się tylko dwie fale minionów zamiast standardowych trzech, w dodatku wszystkie postanowiły udać się na dolną aleję, a następnie połowa z nich zdecydowała się zaatakować własną wieżę co jakiś czas przerywając oblężenie by zaatakować sojuszniczego miniona czy championa. Żeby tego było mało niebieska drużyna nie mogła wyprowadzić auto-ataków przeciwko większości zbuntowanych stworów, a także około połowa ich umiejętności nic im nie robiła. Całą sytuację zaobserwować możecie na zamieszczonym poniżej materiale wideo:

Choć błąd z boku wydawać może się zabawny to jego istnienie w grze jest mocno niepokojące, jako że praktycznie w każdej rozgrywce w jakiej się on pojawi nie ma mowy o uczciwej rywalizacji. Pozostaje mieć nadzieję, że Riot szybko zorientuje się co wywołuje ten bug i rozwiąże ten problem stosowną łatką.

źródło: https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/6wpv8t/when_you_must_win_so_you_pay_the_enemy_minions_to/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.