Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Liga How2Win #2 – Zapisy

Pamiętacie pierwszą edycję Ligi How2Win? Dziś startuje kolejna edycja! Tym razem do wyboru macie 16 drużyn, które zmierzą się w 4 grupach (z której wyjdą po 2 zespoły). Zasady są proste, musicie zgłosić się w tym temacie, a następnie bacznie obserwować nasze forum, gdzie będą pojawiać się najważniejsze informacje o Lidze How2Win. Poniżej swoje sylwetki zaprezentowali Wam kapitanowie drużyn. Na ich podstawie musicie wybrać, którą drużynę chcecie reprezentować. Powodzenia! 🙂 

Zasady:

Czas trwania rejestracji: 07.11 – 13.11

Rozpoczęcie rozgrywek: 22.11

Tryb gry: Tradycyjne 5vs5 Summoner’s Rift

Zapisy – Tutaj! 

Dodatkowe zapisy uruchomimy w najbliższym czasie (link do strony Riotu zostanie podany na naszym forum)

Każdy zespół będzie składał się z kapitana, czterech graczy oraz zawodników rezerwowych. Swoich współtowarzyszy będą wybierać kapitanowie zespołów poprzez najciekawsze opisy (więcej informacji!).

 

Kapitanowie drużyn:

Radomi

Sympatyczny jegomość. Uczynny, pomocny, lekko tajemniczy, a przy tym kibic Radomiaka Radom. Na ustawki na Summoners Rift zaczął chodzić w pierwszej połowie drugiego sezonu i zajmuje się z reguły oprawą jako wspierający. Jego ulubionymi postaciami są Varus i Lulu co jedynie podkreśla jego naturę nieposkromionej bestii.

Shikimishi

Człowiek, który sam na siebie każe mówić senpai. Czyta od lewej, do prawej, chodzi w przepasce konohy i nawet bigos potrafi jeść pałeczkami. Na polach sprawiedliwości osłania sojuszników zdolnościami i mądrością, których nie powstydziłby się sam Hokage. Nieśmiało marzy o wąsach ala Kaadzik Braum

Sevelynn

Ponętna przedstawicielka naszej forumowej moderacji i członek drużyny, która w poprzedniej edycji zgarnęła złote kalesony Lupusa. Gdyby jej umysł został przekształcony w stronę internetową, prawdopodobnie youporn by zbankrutował. Gra wszędzie i wszystkim, jednak najbardziej upodobała sobie dolną aleję i obsługiwanie dużych strzelb.

Reikirio

Panicz zła i władca ciemnej materii. Zanim się obejrzysz, staniesz się stackiem jego Q. Nieokiełznany midlaner, oraz zatwardziały main Veigara. Prywatnie polsko-włosko-niemiecki chłopaczek, którego hobby jest sprawdzanie limitów cierpliwości Gord0na.

Yannick

Wierny kibic zwycięskich drużyn, kobieciarz i alkoholik. Żebrze o darmowe RP, a później sprzedaje pod blokiem po promocyjnej cenie. Przywary życia codziennego stara się nadrobić w grze, gdzie jako support stara się robić jak najwięcej dla innych.  Poza tym przesympatyczny ludzik, który zawsze wysłucha Twoich problemów, nie tylko związanych z grą.

Kaadzik

Człowiek renesansu. Streamer, komentator, montażysta, publicysta, żongler, akrobata, a przy tym człowiek, na którego liczyć można jak na Patronusa. Samozwańczy mistrz Malzahara, którym dzieli i rządzi na środkowej alei, niemniej jednak potrafi z kocią zwinnością poruszać się na innych liniach.Gordon

Obelix za młodu wpadł do kociołka z magicznym wywarem, Gord0n natomiast został potraktowany kijem między zwieracze, czego efekty widać po dzień dzisiejszy. Nie lubi nikogo i niczego, jednak kiedy już go okiełznasz, potraktuje Cię pokładami czułości i miłości. Z zawodu support, oraz toplaner. Hobbystycznie zajmuje się samodzielnym dive’owaniem całego przeciwnego teamu, oraz narzekaniem.

MissMinions

Dziewcze piękne niczym wydźwięk słowa ,,pentakill”. Zajmuje się streamowaniem, śpiewem, oraz niańczeniem Testree’ego. W wolnych chwilach studiuje architekturę. Można pomyśleć, że jako kobieta poszukuje silnego, męskiego ramienia. Nic bardziej mylnego. Potraktuj ją ulgowo, a za pomocą kos Akali, lub trójzębu Fizza sprawi, że poczujesz się jak Annie w starciu z Trynkiewiczem.

Haskuskas

Jeżeli Draven posiada swój odpowiednik w prawdziwym życiu, to jest nim właśnie Haskuskas. Pewny siebie, wygadany i nastawiony na zwycięstwo. Lubi błyszczeć jak świeżo wypolerowany klozet. W poprzedniej edycji ligi wraz z Sevelynn zdobył pierwsze miejsce i mógł pochwalić się mianem jednego z dwóch najlepszych midlanerów turnieju. Wielki fan Kordyliana (z wzajemnością)

Kazujui

Luźny jak przyduże rajtuzy. Głodny zwycięstwa, ale też spokojny i opanowany. Przy nim będziesz mógł schować maść na ból odbytu w kieszeń i bawić się jak na koncercie Franka Kimono. Bardzo elastyczny gracz, któremu wiedzy o Lidze Legend zazdrości nawet wujek Google.

Lady Juleczka

Kobieta pełną parą, o czym świadczy tytuł ,,Lady” w nicku. Studentka informatyki o bogatym, barwnym wnętrzu kontrastującym z szalonym niczym piosenka o mefedronie charakterkiem. Streamerka i cosplayerka,  której słodki wygląd szybko zaciera jej brutalna rzeź jakiej dokonuje głównie jako Vayne lub Draven.

Testree

Szerzej znany jako ,,OOO! TO TEN GOŚĆ Z POLSATU”. Przystojny, inteligentny, o aksamitnej barwie głosu, to właśnie człowiek, z którym Testree siedział kiedyś w autobusie. Największym osiągnięciem tego, jakimś cudem, szerzej znanego komentatora sceny e-sportowej jest prowadzenie samochodu…oraz studia w Polsacie. W lidze legend dzieli i rządzi na górnej alei jako Darius, jednak gry rozgrywka przenosi się z botów na PvP, sprawdza potencjał sojuszników do prowadzenia gier.

Creaton & BestSonaMid

Pierwszego Pana nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Były zawodnik Millenium, oraz jeden z najlepszych adc znad Wisły. Znany również jako ,,Good Shit” dzięki swojej współpracy z SivHD. Jako, że każdy wie jak bardzo niszowy jest to zawodnik, w niedoli wspierać go będzie BestAPSonaMidEu. Jak można stwierdzić po nicku, jest to rasowy jungler, który nawet jako minion jest w stanie wycarrować gierkę. W poprzedniej edycji członek drużyny Nepalskiego.

Kamyk

Profesjonalny menager e-sportowy i człowiek, który prowadził do boju takie zespoły jak Dragonborns, którego zawodnikiem był mistrz świata z pierwszego sezonu, Shushei. Bardzo wszechstronny jako zawodnik, który dodatkowo będzie w stanie zamienić każdego gracza w istną maszynę do pentakilli.

Avahir

Jeżeli chodzi o komentatorów na polskiej scenie League of Legends, jest on niczym starszy brat Testree’ego, z którym zawsze chciałeś/ chciałaś się umówić. Jeden z najpopularniejszych i najlepszych zawodników w swojej branży, a teraz zamierza tę jakość przenieść do ligi How2Win, gdzie jako support poprowadzi jedną z drużyn po złoto, chwałę i zwycięstwo.

RadioLog

Ostatni spośród casterów w naszym zestawieniu. Wraz z Testreem i Avahirem rozpoczynał swoją przygodę komentatorską od GrompTV, a dziś swym głosem onieśmiela wszystkich, którzy oglądają Polsat Sport News. Jest on kolejnym wszechstronnym trenerem, jednak jako jeden z nielicznych dostrzega potęgę Heimerdingera.

 

Zasady

W związku z Waszymi licznymi prośbami i sugestiami zdecydowaliśmy się otworzyć mini ligę How2Win. Całość opiera się na idei wyznaczenia przez nas trenera, który weźmie pod swoją opiekę 4 osoby, a następnie dzięki wspólnym treningom i sesjom poprawiającym komunikację, stworzy monolit – drużynę. Zamierzamy uformować 16 drużyny, które zostaną podzielone na cztery osobne ligi, a ich zwycięzcy spotkają się w finale. Turniej zostanie rozpoczęty w momencie ogłoszenia drużyn. Treningi, czy omawianie taktyk zależy tylko i wyłącznie od waszego teamu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.