Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Level Up bar – nowy wymiar gamingu w Warszawie

zdj 1Czy byłeś kiedyś w barze, który tak wyglądał? Czy byłeś kiedyś w barze w którym mogłeś oddać się swojej gamingowej pasji i wspólnie z podobnymi Ci ludźmi podyskutować na tematy związane z grami? Czy wiesz, że w Warszawie powstał niedawno Level Up Bar – klub skupiający się na gamingu, w którym za darmo możesz przyjść i pograć w ulubione tytuły na konsolach? Zapraszamy Was drodzy czytelnicy do subiektywnej recenzji Level Upa!

Wszystkie zdjęcia w artykule są wyciętymi klatkami z filmu nagrywanego podczas obecności ekipy i prezentują rzeczywisty wygląd lokalu. Zdjęcia te są własnością portalu How2Win i nie mogą być wykorzystywane bez zgody.Pierwsze wrażenie

Zaciekawiony przez znajomego informacją “powstał w wawie bar dla graczy – musisz to zobaczyć” postanowiłem sprawdzić i przetestować co ciekawego tym razem wymyślili nasi rodacy. Szczerze powiedziawszy nie nastawiałem się zbyt entuzjastycznie – spodziewałem się zwykłego lokalu z tv, gdzie będzie można oglądać e-sportowe meczyki. Pierwszym zaskoczeniem był wielki telewizor widoczny z ulicy – widać było, że ktoś zwyczajnie pocinał w Contrę! Tak moi drodzy – w kultową Contrę, której wspomnienia są wciąż we mnie żywe. Pomyślałem – fajnie, udało im się załatwić działający sprzęt, zdobyć Contrę i sprawić, żeby dało się w to grać – mają u mnie dużego plusa, ale to nie wystarczy, aby wypełnić moje oczekiwania.

Chwyciłem więc za klamkę i wszedłem do środka. Tutaj napotkałem moje drugie i trzecie zaskoczenie. Drugim był rzucający się w oczy futurystyczny klimat przywodzący na myśl nieco z Matrixa czy Tronu. Bardzo nowoczesny i jednoznacznie kojarzący się gamingowo wystrój od razu zaplusował i sprawił, że moje serce zaczęło bić szybciej w oczekiwaniu na kolejne smakowitości.

league of legends

Trzecim zaskoczeniem był fakt, że tuż nad moją głową – we wspaniale przeszklonej loży dwie osoby grały właśnie w Guitar Hero nabijając kolejny rekord. Całość można było oglądać na rzutniku znajdującym się nad wejściem.

Gdy udało mi się zebrać koparę z ziemi miłe Panie przy kasie poinformowały mnie o:Zasady w barze

Przede wszystkim wszystkie gry są w pełni darmowe – nie musisz płacić ani złotówki za grę w klimatycznych lożach. Nie ma limitu spędzonego czasu – możesz przez cały dzień rozkoszować się grami dostępnymi na konsolach. Niestety prawdopodobnie ze względów finansowych nie są dostępne wolnostojące PC (koszt utrzymania PC jest duuuużo wyższy od kosztu utrzymania konsoli). Obecnie ilość tytułów nie jest jeszcze ogromna, ale jak na początek jest całkiem przyzwoicie. Jako fanowi mordobić udało mi się pograć w Tekkena 6 i 2, Dead or Alive i Capcom vs. Marvel – w zupełności wystarczyło to, aby mile oderwać się od League of Legends.

league of legends

Chwilowo bar jest tylko 18+ – wiem, że część z Was drodzy czytelnicy nie przekracza tej granicy, jednak jest to tylko sytuacja przejściowa. Już teraz organizowane są dni otwarte, w których wstęp jest dla wszystkich (ale nie jest wtedy sprzedawany alkohol – o szczegółach dotyczących dni otwartych właściciele informują na swoim fanpage’u). Lokal podzielony jest na strefy dla palących oraz niepalących – pozwoli to zarówno jednym jak i drugim cieszyć się wybraną przez siebie atmosferą.

league of legends

Podsumowanie

Z mojego serca mogę gorąco polecić lokal – na mnie wywarł on ogromne wrażenie i jestem nim zachwycony. W niedalekiej przyszłości w barze będą prowadzone większe eventy, a już teraz na życzenie możecie oglądać streamy z League of Legends.Informacje

league of legends

Adres:

ul. J. B. Moliera 4/6
00-076 Warszawa

Lokalizacja:

Mapy google

Strona:

levelupbar.eu

Fanpage:

https://www.facebook.com/levelupbar

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.