Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Legenda Fnatic znowu streamuje!

Triumfator pierwszego sezonu, który wraz z drużyną Fnatic zdobył mistrzostwo sezonu pierwszego, wraca do streamowania. Przypomnijmy, że Lamia we wrześniu 2012 opuścił skład Fnatic (oprócz niego grali tam również: Shushei, Melisan, Cyanide oraz Xpeke). Jego decyzja była spowodowana chęcią edukacji w odległym Tajwanie. “Emerytura” nie trwała jednak długo, gdyż w marcu 2013 roku powrócił do aktywnej gry jako lider zespołu Team Ozone Taiwan. Po włączeniu się w projekt jako kapitan skupia się teraz na dobraniu reszty zespołu.

 

Znany ze swojej dobrej gry na pozycji ad carry postanowił streamować swoje zmagania na serwerze Tajwańskim. Z tego powodu zamiast normalnej czcionki na jego streamie będziemy musieli oglądać czcionkę azjatycką. Mimo tych niedogodności serdecznie zapraszamy na jego stream przekonani, że doskonałej gry w Lola się nie zapomina mimo przerwy : http://www.twitch.tv/ozonegamingtw/

Przypomnijmy jeszcze przy okazji jego pentakilla na Intel Extreme Masters przeciwko Millenium

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.