Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Lee Sin Boska Pięść

PRÓBY BOSKIEJ PIĘŚCI

MĘŻCZYZNA WSPIĄŁ SIĘ NA GÓRĘ PO RAZ TRZECI.

Doskonale pamiętał swoją pierwszą wspinaczkę, chociaż był ledwie chłopcem, gdy po raz pierwszy dotarł na mityczny szczyt w poszukiwaniu Boskiej Pięści.

Ale Boska Pięść nie uznał go za godnego treningu i powiedział chłopcu, że najpierw musi pokonać każdego mistrza każdej szkoły walki. Dopiero wówczas chłopiec będzie mógł walczyć z Boską Pięścią.

https://news-a.akamaihd.net/public/images/pages/2017/march/god-fist/img/god-fist-divider-1.png

Chłopiec wrócił dopiero, gdy stał się młodzieńcem. Boska Pięść wyglądał tak samo jak dawniej. Młody mężczyzna wykonał swoje niemożliwe zadanie: spędził lata na walce i pokonał każdego z mistrzów każdej szkoły.

Ale Boska Pięść zdawał się nieporuszony nieprawdopodobnymi osiągnięciami młodzieńca. — Musisz dokonać tego ponownie — rzekł Boska Pięść. — Lecz tym razem musisz to zrobić z przepaską na oczach. Dopóki będziesz potrzebował wzroku śmiertelników, nie będziesz stanowić żadnego wyzwania.

Młody człowiek protestował, ale Boska Pięść milczał.

https://news-a.akamaihd.net/public/images/pages/2017/march/god-fist/img/god-fist-divider-2.png

LEE SIN BOSKA PIĘŚĆ – 1820 RP

Młody mężczyzna był już całkiem dorosły. Trzecią wspinaczkę odbył bez wysiłku i to pomimo wyblakłej przepaski zakrywającej mu oczy.

Boska Pięść wyglądał tak samo jak dawniej, chociaż teraz oczekiwał na zbliżającego się mężczyznę, stojąc. Jego oczy lśniły, gdy zwrócił się do gościa.

Nareszcie — westchnął Boska Pięść. — Godne wyzwanie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.