Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

League of Legends u polskich bukmacherów

Być może jakaś część z Was już słyszała o możliwości “obstawiania” meczów eSportowych. Dla tych, którzy słyszą o tym pierwszy raz, być może będzie to spore zaskoczenie, ale w jednym z polskich zakładów bukmacherskich istnieje możliwość typowania wyników LCS, a zarazem wygrywania gotówki.

Jeden z polskich stacjonarnych bukmacherów – Fortuna, ma w swojej ofercie kategorię zatytułowaną “gry komputerowe”. Jest to o tyle wygodna opcja, że bez zbędnych formalności, mając ze sobą dowód jesteście w stanie po szkole, czy po pracy, wytypować spotkania i ewentualnie zgarnąć za to gotówkę w przypadku sukcesu. Sami przyznacie, że lepiej ogląda się spotkania z kuponem w ręku. 🙂

W ich ofercie znajdziecie cotygodniowe rozgrywki LCS, a przy okazji różnych innych turniejów międzynarodowych pula spotkań się rozszerza.

Oferta na zbliżający się drugi tydzień LCS.

Dla zainteresowanych – cała oferta znajduje się pod tym adresem. Ktoś zamierza spróbować, albo już regularnie typuje?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.