Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

League of Legends na Facebooku – polskie fanpage

facebook logo

League of Legends w dalszym ciągu rośnie w siłę, podobnie jak siła i zasięg Facebooka. Obecnie popularny “fejs” zatacza coraz szersze kręgi, a jego wpływ na wiele aspektów funkcjonowania w internecie jest z każdym dniem bardziej odczuwalny. W związku z tym, że jesteśmy portalem zajmującym się League of Legends w każdej formie, postanowiliśmy się bliżej kilku fanowskim profilom na facebooku. 

league of legendsLeague of Legends Polska

adres: facebook.com/LoL.Polskaa

Wyjątkowo kompletny profil zawierający nie tylko newsy związane z League of Legends, ale i całą jego otoczką. Znajdziecie tam masę ciekawych obrazków, które umilą Wasz dzień, filmiki, które nie tylko zainteresują, ale też wprawią w dobry humor dzięki ukazywaniu faili innych. Z rzeczy najbardziej wyróżniających rzeczy możemy wskazać masę konkursów organizowanych przez administratorów profilu.

league of legendsNie śpię, bo gram w lola.

adres: facebook.com/niespiebogramwlola

Profil o żartobliwej nazwie prowadzony jest przez: Xiaori, GracjanSPL, Michu9907. Wbrew pozorom jest to bardzo prężnie działająca społeczność skupiona wokół charyzmatycznych i dobrze kierujących ruchem społecznościowym graczy. Admini dość często wyszukują informacje z różnych portali i przedstawiają je swoim fanom. Wszystko to okraszone jest wspaniałymi obrazkami związanymi z League of Legends, licznymi filmikami oraz wspólnym graniem z gronem fanów. Dodatkowo profil prowadzi mini-sklepik na cupsellu oferujący koszulki z Lolem.

league of legendsLeague of Legends Polska

adres: https://www.facebook.com/PolskiLoL

Kolejny profil nazywający się League of Legends Polska. Tym razem profil ten posiada także swoje forum, na którym użytkownicy mogą dzielić się opiniami nieco bardziej anonimowo niż na facebooku. Profil ten jest prowadzony w nieco lżejszym tonie niż jego wcześniej omawiany imiennik, nie oznacza to jednak, że są tam tylko obrazki i filmiki. Profil postawił na rozwój newsów i coraz częściej możemy tam znaleźć ich autorsko pisane wiadomości.

league of legendsCiekawostki z League of Legends

adres: facebook.com/CiekawostkiZLeagueOfLegends

Bardzo młody profil, który powstał na bazie naszego autorskiego pomysłu z ciekawostkami ze świata League of Legends. Obecnie profil dopiero się rozwija, jednak wyraźnie widać zapał osoby/osób go tworzących.Podsumowanie

Oczywiście nie są to wszystkie profile na polskim facebooku – zdołaliśmy opisać tutaj tylko ich część. Uważamy, że będą one w dalszym ciągu prężnie działać i podobnie jak How2Win jednoczyć polską społeczność. Dlatego też mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będą oni edukować i informować w szczególności młodych graczy, aby i nam i Wam grało się zwyczajnie lepiej.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł przeczytaj również:

A także zajrzyj do naszego stale rozwijanego działu poradników do postaci .

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.