Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

League of Fighters – bijatyka w świecie League of Legends

Niedługo minie rok od momentu, w którym pierwszy raz poinformowaliśmy Was o powstającej bijatyce w świecie League of Legends. Pierwsze wiadomości jakie się pojawiały były bardzo optymistyczne – gra szybko zaskarbiła sobie popularność społeczności i zyskała aprobatę Riotu. Dzięki niej do projektu dołączyło sporo nowych osób, które przyśpieszały tempo prac. Jeszcze w sierpniu ogłoszono, że na początku roku 2014 League of Fighters zostanie ukończone i oficjalnie wydane. Początek roku minął jednak, a informacji od osób zajmujących się projektem próżno było szukać. Jednakże projektanci gry obudzili się z letargu i dzisiaj przedstawili drugi oficjalny trailer gry, który znajdziecie poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=o_qx2KdpeNY

Gra utrzymana jest w konwencji starych bijatyk

Jeśli jesteście zainteresowani grą zapraszamy bezpośrednio na stronę producenta – znajdziecie tam wszelkie nowości dotyczące postępu prac oraz ciekawostki związane z jej tworzeniem. Warto wspomnieć, że grę przygotowuje grupa fanów League of Legends, która robi to całkowicie hobbistycznie – nie pobierając pensji.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.