Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

LCS promotion series – znamy pierwszego zwycięzcę

league of legendsDo drugiej połówki sezonu LCS zakwalifikowały się już 4 drużyny, które zajęły pierwsze cztery miejsca podczas pierwszej połowy sezonu. Niestety pozostała czwórka (Dragonborns, Giants, against all authority, Copenhagen Wolves) musi walczyć o utrzymanie. Wczoraj po przerwie technicznej (o której pisaliśmy tutaj i tutaj) wróciliśmy do rozgrywek, które wyłoniły 4 pary walczące o bezpośrednie dostanie się do kolejnej części sezonu. Są to:

• Dragonborns vs MYM
  • Giants vs Alternate
  • aAa vs SNS (Siners Never Sleep)
  • Copenhagen Wolves vs Samurai in Jeans

A w rozszerzeniu postaramy się na bieżąco umieszczać wyniki poszczególnych meczy.

GIANTS! vs. Alternate

Alternate wygrywa i jest pierwszym nowym uczestnikiem LCS.

aAa vs. SNS

SNS wygrywa 3:0 i zostaje drugim nowym uczestnikiem serii LCS.

Copenhagen Wolves vs Samurai in Jeans

Wilczki wygrywają 3:1 i pozostają w LCS – są więc pierwszym teamem (poza czwórką która miała to zagwarantowane), który utrzymał się w LCS.