Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Lan Party Niepołomice 2014

Zapraszamy na już piątą edycję bardzo dobrej esportowej inicjatywy, czyli Lan Party Niepołomice. Jest to turniej gier komputerowych organizowany we współpracy z gminą Niepołomice oraz Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa, który odbędzie się 7-9 marca 2014 roku. Zapisy ruszyły 1 stycznia 2014r.

Dzięki współpracy z miastem i MCDiS organizatorzy uzyskali idealny obiekt do organizacji tej imprezy, przez co rozgrywki prowadzone będą aż w 4 gry:
League of Legends – 16 drużyn 5-osobowych,
Call of Duty – 16 drużyn 5-osobowych,
Fifa 14 – rozgrywki indywidualne, 32 graczy,
Counter-Strike 1.6 – rozgrywki indywidualne, 16 graczy.

Aby wziąć udział w turnieju trzeba założyć konto i wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej: www.lanowo.pl/zapisy. Zapisy wystartowały 1 stycznia 2014r.

Pula nagród pieniężnych i rzeczowych prawdopodobnie przekroczy 15 tys. złotych.
Dzięki wsparciu sponsorów odbędą się również konkursy i zabawy dla osób odwiedzających imprezę, z atrakcyjnymi nagrodami.  Nie zabraknie atrakcji dla graczy czekających na swoją rozgrywkę.

Podczas imprezy będzie można obejrzeć wystawę Dawne Komputery i Gry, gdzie będzie możliwość przypomnieć sobie czasy początków gier wideo oraz spróbować w nich swoich sił.

Do dyspozycji graczy jak i osób odwiedzających będzie „consol room”, gdzie będzie możliwość zagrania w nowoczesne gry na konsolach Xbox i PlayStation.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie. Po więcej informacji zapraszamy na strony organizatora www.facebook.com/niepolomicelanparty oraz www.lanowo.pl .

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.