Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kup Mistrzowską Ashe i wesprzyj akcje charytatywne

W zeszłym roku wszyscy, którzy kupili mistrzowską skórkę, wsparli pulę nagród Mistrzostw. W tym roku idziemy o krok dalej. Część zysku ze sprzedaży Mistrzowskiej Ashe trafi do puli nagród w Mistrzostwach 2017, determinując również, jaką kwotę przeznaczymy na trzy ogólnoświatowe akcje charytatywne. Każda z nich działa na rzecz jednej ze spraw, którymi, według ankiet, najbardziej przejmują się nasi gracze. Akcje te obejmują opiekę zdrowotną dla osób z problemami mentalnymi, dostęp do edukacji oraz dostęp do technologii. Nawiązaliśmy współpracę z odpowiednimi organizacjami charytatywnymi, żeby rozpocząć konkretne projekty, których cele będziemy mogli sponsorować, monitorować i wspólnie osiągnąć.

Akcje charytatywne

BasicNeeds pomagają osobom z zaburzeniami psychicznymi w najbiedniejszych miejscach na świecie. Poprzez edukację służby zdrowia, wsparcie rozwoju rządowych systemów i pracę z lokalnymi społecznościami, osoby dotknięte depresją, chorobami psychicznymi, epilepsją itp., otrzymują pomoc, aby móc samodzielnie mieszkać, brać udział w życiu społecznym i znaleźć źródło utrzymania. Celem BasicNeeds jest rozszerzyć swoje spektrum działania na kolejne trzy kraje, chcąc przy tym pomóc kolejnym 250 000 ludzi w przeciągu trzech lat.

Learning Equality walczą z biedą na całym świecie umożliwiając dostęp do wysokiej jakości edukacji w społeczeństwach, gdzie nie ma dostępu do Internetu. Zamierzają dalej rozwijać i opublikować platformę do nauki offline Kolibri, która zapewni bogate doświadczenie z pracą w środowisku multimedialnym dla uczniów w ponad 175 krajach.

The Raspberry Pi Foundation zajmuje się wytwarzaniem tanich komputerów, które mogą być używane przez ludzi na całym świecie w celach naukowych i rozrywkowych. Zyski ze sprzedaży ich technologii są w całości przekazywane na programy edukacyjne takie jak CoderDojo. W ramach tego programu zamierzają otworzyć 5000 klubów koderskich w różnych miejscach w Ameryce Południowej, Indiach, Chinach i wschodniej Afryce.

 


 

Jak działają wasze dotacje?

Tak jak w zeszłym roku, 25% zysku ze sprzedaży Mistrzowskiej Ashe zostanie przekazane do puli nagród w Mistrzostwach 2017.

Dodatkowo, kolejne 25% zysku ze sprzedaży Mistrzowskiej Ashe podczas Mistrzostw 2017 Riot odłoży na fundusz charatatywny. W późniejszym terminie będziecie mogli zagłosować na akcję charytatywną, którą najbardziej chcielibyście wesprzeć. Im wyższy wasz poziom honoru, tym większą wartość będzie miał wasz głos. Akcja charytatywna z największą liczbą głosów otrzyma 50% wartości całej puli zebranych pieniędzy. Pozostała kwota zostanie po równo podzielona pomiędzy dwie pozostałe akcje.

Poinformujemy was, kiedy zacznie się głosowanie i jak dokonać wyboru wspieranej przez siebie akcji.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.