Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

KT Rolster Bullets z nowym rosterem

Oficjalnie ogłoszono  już nowy skład KT Rolster Bullets.  Do drużyny zdecydowano się sprowadzić dwóch nowych zawodników jakimi są Joo “Limit” Min-Kyu i Kim “Nagne” Sang-moon.

Przypomnijmy, że nie tak dawno (2 Maja) z drużyny odszedł znany na międzynarodowej scenie Choi “inSec” In-seok, który dotychczas występował w tym teamie na pozycji junglera. Na jego pozycję  z mida przeniesiony został Ryu “Ryu” Sang-ook.

Pierwszym zawodnikiem, który przyszedł do drużyny jest były top laner NaJin Black Sword Joo “Limit” Min-Kyu. Wszystko wskazuje, że jego miejsce w NaJinie  zajmie Lee “Leopard” Ho-Seong, który jak dotąd występował  właśnie w barwach KT Rolster Bullets (najprawdopodobniej drużyny te wymieniły się zawodnikami).

Także Nagne dołączył do tej drużyny przechodząc z NaJin Black Sword. Gracz ten zajmie miejsce na środkowej alei, które zostało zwolnione przez Ryu. A więc obecny skład KT Rolster Bullets prezentuje się tak:

South KoreaLimitJoo Min-kyuTop
South KoreaRyuRyu Sang-wookJungle
South KoreaNagneKim Sang-moonMid
South KoreaScoreGo Dong-binAD
South KoreaMafaWon Sang-yeonSupport
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.