logo

Krepo i Sjokz mówią o starcie LCSu, swojej przyszłości i meczu M5 vs CLG.EU

Wczoraj w Belgii odbyło się spotkanie z fanami, zorganizowane przez byłego supporta Counter Logic Gaming EU i Evil Geniuses Mitcha “Krepo” Voorspoelsa i pracującą przy LCS.EU Eefje “Sjokz” Depoortere. Podczas tego wydarzenia odpowiadali oni na pytania zgromadzonych tam osób i z tychże odpowiedzi możemy dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy. Jakich informacji dokładnie dostarczają nam ich odpowiedzi?

Zacznijmy od tego, że nadchodzący split LCSów rozpocząć ma się 22 stycznia i europejska część tych rozgrywek będzie odbywać się w Berlinie.

Podczas tego spotkania stosunkowo często poruszana była tematyka przyszłości Krepo na e-sportowej scenie i sam zainteresowany stwierdził, że otrzymał już wiele ofert od różnych drużyn, do których miałby dołączyć w charakterze trenera lub zawodnika, nad którymi obecnie się zastanawia. Jednocześnie Krepo zaznaczył, że nadchodzący rok będzie ostatnim, w którym będzie starał się on grać profesjonalnie. Dodatkowo jeśli z jakiegoś powodu nie dostanie się on do żadnego zespołu to już podczas letniego splitu chciałby on rozpocząć pracę jako trener lub komentator.

KrepoNie zabrakło też pytań o przyszłość byłej drużyny Voorspoelsa, czyli oczywiście Evil Geniuses i wszystko wskazuje na to, że formacja ta uzupełni dwie luki w swoim składzie stosunkowo nieznanymi zawodnikami pochodzącymi z Korei i występującym na pozycjach supporta i toplanera.

Jeden z fanów zapytał jakie są szanse na rozegranie pokazowego meczu pomiędzy starymi składami CLG.EU i Moscow 5, o którym jakiś czas temu stosunkowo dużo się mówiło. Według udzielonej odpowiedzi spotkanie takie nadal może się odbyć, jednak wszystko uzależnione jest od tego czy Evgeny “Genja” Andryushin (były ADC takich teamów jak M5, czy Gambit Gaming)  wyrazi chęć na wzięcie udziału w tymże wydarzeniu.

Oczywiście nie zabrakło także trochę mniej poważnych pytań, z których dowiedzieć możemy się między innymi że sjokz lubi Unicorns of Love z powodu niestandardowych postaci wybieranych przez graczy tej drużyny. Jednak zarówno ona jak i Krepo sądzą, że w nadchodzącym splicie drużyna ta zajmie “dopiero” piąte miejsce w europejskich LCSach.

SjokzDzięki pytaniom o ulubionych zawodników możemy otrzymać informację, że Krepo jest fanboyem mid lanera SKT T1 – Fakera, podczas gdy ulubionymi zawodnikami sjokz są xPeke (obecnie występujący w Teamie Origen) i właśnie Krepo. Na sam koniec zarówno sjokz jak i Krepo zostali poproszeni o stworzenie swoich dream teamów (przy czym Krepo nie mógł umieścić w swojej drużynie samego siebie) i oto jakich odpowiedzi udzielili:

  • Sjokz: Wickd (Alliance) – Meteos (Cloud 9) -Bjergsen (Team SoloMid)/PowerOfEvil (Unicorns of Love) -p1noy (Gambit Gaming) -sjokz
  • Krepo: Balls (Cloud9) -Meteos (Cloud 9) -Hai (Cloud 9) -Sneaky (Cloud9)/Rekkles (Alliance)-Lemonnation (Cloud9)
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.
Top