Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kreator drużyn ulepszony

Ze znacznymi usprawnieniami pojawiającymi się w Kreatorze Drużyn, chcieliśmy ponownie zaprosić was do skorzystania z tego trybu. Wzięliśmy pod uwagę wasze opinie, jakie napływały w czasie trwania otwartych beta testów oraz po oficjalnym wypuszczeniu tej funkcjonalności, i dzięki temu byliśmy w stanie ulepszyć Kreatora Drużyn. Niektóre ze zmian, jakie wprowadziliśmy odnoszą się do samego dobierania drużyn, inne zaś zmniejszają czas oczekiwania w kolejkach. Niemniej jednak sprawimy, iż będzie o wiele łatwiej odnaleźć kompanów do gry dzięki Kreatorowi Drużyn.

  • „Tablica Żądań”  — Nowa funkcja, pokazująca na jakie role jest aktualnie największy popyt. Pozwala graczom wypełnić drużyny, jeśli tego zechcą.
  • „Ulepszone Graj Ponownie” — Kapitanowie mogą teraz wybrać z listy „Ostatnio Rozegranych” gier sojuszników z poprzedniego meczu i zaprosić ich do kolejnej gry jednym kliknięciem.
  • „Mądre Dobieranie Graczy” — System rozpoznaje wasze obeznanie z daną rolą, pozycją i bohaterem dostosowując wasz MMR na bazie waszego doświadczenia. Mądre Dobieranie Graczy jest wzbogacone o system odnajdywania odpowiednich przeciwników, dzięki nowemu, dokładniejszemu przelicznikowi umiejętności.

Aby upewnić się, że traficie do gry w tempie pozwalającym odczuć różnicę, zmodyfikowaliśmy również zasady dodawania graczy solo. Poprawiliśmy czas oczekiwania w kolejkach, a jeśli chcecie poczytać o nim więcej, zerknijcie na dogłębny opis wszystkich zmian w tej aktualizacji.

By dać wam nowy powód do korzystania z Kreatora Drużyn, zaprojektowaliśmy serię ekskluzywnych ikon przywoływaczy, które będą nagrodą za dołączenie do tej kolejki. Ponieważ ekran wyboru bohatera w Kreatorze Drużyn pozwala wybrać rolę, zostaniecie nagrodzeni w zależności od tego, jak zechcecie grać. Gdy rozegracie pięć gier tą samą rolą i będzie to widoczne w kliencie gry, automatycznie odblokujecie ikonę danej roli. Oczywistym również jest, że jeśli postanowicie być wszechstronni, macie szansę odblokować wszystkie 6 ikon.

Więc dołączcie do nas w przemodelowanym Kreatorze Drużyn i pokażcie swoje ulubione role dzięki ikonkom!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.