Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Koreańscy gracze opuszczają organizację Najin

Gracze organizacji Najin em-Fire, którzy postanowili z niej odejść to GorillA, Guger, KurO oraz Lee. Dwaj pierwsi byli zawodnikami White Shield, lecz jedynie GorillA mieścił się w podstawowym rosterze ekipy i był ważnym ogniwem drużyny, która dotarła do ćwierćfinału Mistrzostw Świata (Guger był tam jedynie rezerwowym adc). Tymczasem KurO wraz z Lee zdecydowali się opuścił bratni zespół Shield – Najin Black Sword. Pełnili tam odpowiednio role midlanera oraz dżunglera.

GorillANajważniejszą informacją jest odejście Kanga “Gorilli” Beom-hyeona, gdyż zawodnik ten dał się poznać jako fenomenalny support. Na zakończonych niedawno Worldsach był jednym z najlepszych graczy na swojej pozycji i najważniejszą postacią w Najin White Shield. Teraz jednak postanowił poszukać innej drużyny. Oto co powiedział:

Postanowiłem odejść w poszukiwaniu kolejnych wyzwań. Jeszcze nie wiem, co będę robił, ewentualnie który zespół będę reprezentował, ale skłaniam się ku temu, by być aktywnym w Korei. Nie martwcie się, proszę byście wspierali mnie w kolejnych wyzwaniach.

Z pewnością odejście Gorilli jest dużym ciosem dla White Shield, ale formacja przekonuje, że będzie wspierać wszystkich graczy, którzy opuścili jej szeregi i pomoże im w znalezieniu nowych drużyn w kraju, bądź za granicą. W oficjalnym oświadczeniu Najin możemy przeczytać, że teraz ich zadaniem jest wspieranie byłych zawodników oraz przygotowanie ich do nowego początku w przyszłym sezonie. Dzieje się tak, gdyż kontrakty z Gegerem, KurO oraz Lee nie zostały przedłużone po ich wygaśnięciu. Trzeba jednak przyznać, że (przynajmniej z zewnątrz) zachowanie organizacji jest bardzo w porządku.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.