Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Konkursy i promocje

11924080_Roccat-Savu-1

Jako, że konkursy pojawiają się nie tylko na naszej witrynie postanowiliśmy przygotować dla Was cykliczne informacje o okazjach pojawiających się na innych serwisach. Zacznijmy od dobre znanego Wam lolkinga, który każdego tygodnia organizuje nowy konkurs. Był czas, że na bieżąco informowaliśmy Was o tych konkursach i pragniemy do tego wrócić. Obecny konkurs lolkinga zakończył się, a jeszcze dzisiaj rozpocznie się kolejny – zaglądajcie więc na http://www.lolking.net/contests/contest lub odświeżajcie ten temat – powinniśmy jeszcze dzisiaj umieścić informacje o ich nowym konkursie oraz zasadach uczestnictwa.

Druga okazja to promocja, którą podrzucił nam jeden z czytelników (za co serdecznie dziękujemy): myszka ROCCAT SAVU do kupienia za 129 zł. 4000 DPI to coś co z pewnością powinno zadowolić nawet najbardziej wymagających graczy. Zwiększona precyzja sterowania z pewnością przyczyni się do zwiększenia ilości last hittów i pomoże podczas najbardziej zażartych teamfightów. Z ciekawszych opcji, które mi osobiście przypadły do gustu: podświetlenie dolne myszki jest w pełni regulowane pod względem kolorystyki. Całość promocji znajdziecie tutaj (chociaż radzę się śpieszyć – na stronie można znaleźć tykający timer końca promocji). Jeśli nie znacie firmy Roccat to zapraszamy do rozszerzenia wpisu po video recenzję innej myszki od tej firmy.


Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.