Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

KONKURS – Wygraj mysz Roccat z How2Win

Emocje po Meet Point’cie opadły? W takim razie nie zwalniamy tempa i przychodzimy do Was z nowym konkursem! Z okazji dnia dziecka mamy dla Was konkurs, w którym zwycięzca otrzyma mysz “ROCCAT Nyth”. Zachęcamy gorąco do wspólnej rywalizacji!

 

W tym konkursie stawiamy przede wszystkim na Waszą kreatywność! W odpowiednim poście na Naszym fanpage’u How2Win będziecie musieli odpowiedzieć na pytanie “Jaką funkcję chcielibyście zobaczyć w nowej myszce Roccat“.

W losowaniu wezmą udział osoby, które:

-polajkowały nasz wpis konkursowy

-zamieściły komentarz

-polubiły naszą stronę na facebooku.

Śpieszcie się! Konkurs trwa od 01.06.2018 do 06.06.2018, a wynik zostanie ogłoszony najpóźniej 72h po zakończeniu konkursu.

 

Teraz trochę o sprzęcie, którego możecie stać się posiadaczami:

 

ROCCAT® NYTH – MODUŁOWA MYSZ DLA GRACZY MMO – MODUŁOWA MYSZ DLA GRACZY MMO
Nyth wychodzi naprzód wymaganiom rozgrywki sieciowej dzięki modułowej budowie, która może łatwo i płynnie przeistoczyć mysz w narzędzie zarówno do gier MOBA, jak i FPS. Niezliczone możliwości konfiguracji sprawiają, że konkurencja zostaje daleko w tyle. Ogromny zestaw elementów bocznych i przycisków w połączeniu z doskonale zaprojektowaną konstrukcją sprawiają, że mamy do czynienia z rewolucyjnym urządzeniem, które spełnia wysokie standardy oraz rozbudza wyobraźnię oraz kreatywność współczesnych graczy.

 

Cóż, od nas to tyle i życzymy Wam powodzenia w konkursie!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.