Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

[Konkurs] Wygraj Mystery Gift w muzycznym konkursie

Community się bawi, a co za tym idzie – organizuje konkursy. Tym razem konkurs gdzie można wygrać Mystery Gifty – a wystarczy sam fakt… że lubisz muzykę.

A na dobry początek – krótki i prosty konkurs. Podajcie w komentarzach autora i tytuł piosenki przy której najlepiej Wam się gra i uzasadnijcie to w 2-3 zdaniach. Wybierzemy jednego farciarza który zgarnie Mystery Gifta oraz możliwość otrzymania profesjonalnego streama z komentowaniem być może właśnie Twojego meczu.

A teraz ogłaszam, co następuje – dalsza część konkursu.

Muzyczny Wtorek – bo tak nazywa się projekt prowadzony przeze mnie – to organizowany co dwa tygodnie konkurs, gdzie ludzie zdobywają punkty za podanie autora i tytułu utworu, który akurat będzie leciał na streamie. Trzy osoby które zdobędą najwięcej punktów zgarniają Mystery Gifty.

Najbliższy Muzyczny Wtorek odbędzie się 28.04.2015  o godzinie 21:00 i serdecznie na niego zapraszamy. Konkurs odbywa się na tym streamie, natomiast poniżej umieszczamy zasady:

Liczą się pierwsze 5 odpowiedzi. Każda jest odpowiednio punktowana.

  • 1 odpowiedź: 5 punktów
  • 2 odpowiedź: 4 punkty
  • 3 odpowiedź: 3 punkty
  • 4 odpowiedź: 2 punkty
  • 5 odpowiedź: 1 punkt

Pierwsze trzy miejsca wygrywają.

“Muzyczny wtorek” odbywa się co dwa tygodnie.

Będę puszczał 10 piosenek, których tytuły i wykonawcę trzeba odgadnąć. Pierwsza i jedyna zasada? Kto pierwszy, ten lepszy.

Po puszczeniu wszystkich utworów sumuję punkty i ogłaszam zwycięzców.

Ponadto co do nagrody z komentowaniem meczów – w czwartek będzie zabawa, będzie się działo.

Chciałbyś poczuć się jak na profesjonalnych rozgrywkach League of Legends? To wrażenie mogą Tobie zapewnić Birtek oraz Przygodowy, którzy mogą na żywo komentować Twój mecz… jeśli tylko będziesz chciał.

Jako że chcemy cały czas na bieżąco ćwiczyć i poszerzać nasz warsztat komentatorski postanowiliśmy się uśmiechnąć do szerszego grona i pozwolić Wam bawić się razem z nami – będziemy organizować gry które będziemy także również dla Was komentować. Postaramy się o jak najlepszy i jak najbardziej profesjonalny komentarz z naszej strony. 😉

Zasada jest prosta – wpadasz na streama w czwartek o 18 – losujemy na czacie 10 osób które weźmie udział w meczu i… komentujemy. 😉

Chcesz wziąć udział w komentowanym i organizowanym przez nas meczu? Wpadaj śmiało na nasz kanał Twitch.tv!

Co wy na to? Wpadniecie? 😉

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.