Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Konkurs – stwórz poradnik

Ruszamy z drugą edycją konkursu polegającego na tworzeniu poradników do championów. Zasady są bardzo proste – chcemy znacząco rozbudować bazę posiadanych przez nas poradników i w związku z tym prosimy Was o pomoc przy tym projekcie. Wiemy jednak, że w życiu nie ma nic za darmo (no dobra czasami się trafi coś ;p) dlatego całą akcję postanowiliśmy przeprowadzić jako konkurs. Dla zwycięzcy – twórcy najlepszego z najlepszych poradników przewidzieliśmy drobny upominek w postaci 50 zł w formie karty PaySafeCard. Aby zapoznać się ze szczegółowym regulaminem przejdź do rozszerzenia wpisu. Formatkę do przesyłania poradników znajdziesz tutaj – wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami w niej zawartymi aby bezproblemowo przebrnąć przez proces tworzenia poradnika.

  1. Aby wziąć udział w konkursie musisz przesłać na adres how2wintv@gmail.com poradnik dotyczący konkretnego championa.
  2. Wybór championów jest nieco ograniczony – NIE może to być Ahri, Akali, Brand, Caitlyn, Diana, Draven, Janna, Kog’Maw, Leona, Lissandra, Lux, Miss Fortune, Nami, Nasus, Orianna, Nidalle, Quinn, Renekton, Ryze, Sona, Swain, Syndra, Twisted Fate, Vi, Zed, Zyra. .
  3. Poradnik musi być dostosowany do używanej przez nas formy – odpowiednią formatkę znajdziesz w tym temacie.
  4. Jedna osoba może przesłać dowolną liczbę poradników.
  5. Członkowie redakcji nie mogą brać udziału w konkursie.
  6. Termin nadsyłania prac mija 30 sierpnia o godzinie 23:59
  7. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 7 września 2013
  8. Rozstrzygnięcia konkursu dokona Jury składające się z trzech osób.
  9. Wysyłane/umieszczane w tekście zdjęcia mogą mieć dowolną rozdzielczość, jednak im wyższa, tym lepsza. Jeśli ktoś ma taką możliwość to niech do maila dołączy paczkę z obrazkami w wysokiej jakości.
  10. Przesłanie poradnika jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego edycję oraz publikację na portalu how2win.pl
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.