Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

[Konkurs] – Bohaterowie w czasach współczesnych

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jaki byłby Wasz ulubiony bohater, gdyby żył we współczesnych czasach? Jaki zawód by wykonywał, jakie miałby hobby, co lubiłby jeść? Teraz możecie podzielić się swoimi pomysłami w nowym konkursie: Bohaterowie w czasach współczesnych.

DJ Sona
Jest jedną z najlepszych DJ’ek na świecie. Mistrzyni mixów mocnej muzyki klubowej, jak i klimatycznych dźwięków. Samotna, spędzająca całe dnie na szlifowaniu swojego talentu. Impulsywna, kierująca się zasadą, że im szybciej tym lepiej, jednakże swoim usposobieniem uważana jest za osobę, która potrafi ‘uzdrowić atmosferę’.

Taka w kilku zdaniach mogłaby być Sona, gdyby żyła we współczesnych czasach, nawiązując do jej charakterystycznych cech: miłości do muzyki, wychowywaniu się w domu adopcyjnym, umiejętnościom oraz skinowi ultimate.

Zasady konkursu

– Niniejszy konkurs polega na opisowym przedstawieniu bohatera Ligi Legend w czasach współczesnych z zachowaniem jego indywidualnych cech, tj.: historii, umiejętności, cytatów oraz ogólnej charakterystyki stworzonej przez twórców gry,

  • Praca może przedstawiać scenkę z udziałem bohatera, charakterystykę opisową lub inną, pisemną formę. Możliwe jest dodanie np. screenów, obrazków itp., a im więcej nawiązujących do bohatera szczegółów (np. hobby, ulubione danie, koneksje, styl ubierania się itp.), tym lepiej
  • Praca musi zawierać minimum 1000 znaków (ze spacjami), maksimum 2500 znaków ze spacjami
  • Praca nie może zawierać wulgaryzmów, nosić cechy rasizmu, seksizmu i nie może nikogo obrażać
  • Każdy uczestnik  może wysłać więcej niż jedną pracę (osobne zgłoszenia e-mailowe)
  • Prace należy wysyłać do 15.03.2015, do godziny 23.59 na adres kuszlyk@how2win.pl. Muszą zostać podesłane jako załącznik. Najlepiej w formacie .doc, .docx lub .pdf, w tytule wpisując Bohaterowie w czasach współczesnych – Wasza ksywka – nazwa bohatera, np. Bohaterowie w czasach współczesnych – Biały Orzeł – Braum
  • Nagrodą jest PaySafeCard o wartości 50 zł
  • Prace muszą być autorskie; wszelkie plagiaty zagrożą dyskwalifikacją z tego oraz przyszłych konkursów H2W
  • Wysyłając prace zgadzacie się na ewentualną publikację na ramach How2win.pl
  • Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 19.03.2015

W przypadku wszelkich wątpliwości lub pytań dajcie o tym znać za pomocą komentarzy pod wpisem lub wysyłając wiadomość bezpośrednio na wyżej podany adres e-mail (odpowiedź otrzymacie najpóźniej w ciągu 24h).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.