Pamiętacie nasz konkurs artystyczny pt. “Łańcuchy, latarnie i wszystko, czego dusza zapragnie”? Trwa on do 15 listopada (najbliższa sobota). Jest to więc ostatnia chwila, by podesłać nam Wasza pracę. Przypomnijmy cel oraz zasady konkursu:
Waszym zadaniem jest przygotowanie własnoręcznie wykonanych prac artystycznych prezentujących elementy rozpoznawcze Thresha. Cenimy sobie przede wszystkim kreatywność oraz jakość wykonania. Pracę można wykonać na dwa sposoby – każdy z nich oferuje inną nagrode:
- Pracę wykonaną komputerowo – zaprojektujcie grafikę za pomocą dowolnego programu komputerowego. Do wygrania jest PaySafe Card o wartości 50zł.
- Pracę wykonaną ręcznie – zaprojektujcie na kartce papieru swoją pracę używając wszystkiego, co znajduje się pod ręka. Do wygrania jest koszulka z logiem H2W oraz dodatkowo PaySafe Card o wartości 20zł.
Praca ma jednak jeden znaczący wymóg. Muszą być w niej zawarte trzy elementy – łańcuch, latarnia oraz dusza. Są to elementy rozpoznawcze Thresha, tak więc zaprezentujcie je najlepiej, jak to możliwe. W pozostałych kwestiach obowiązuje całkowita dowolność.
Jak już wspomniałem, czas na nadesłanie pracy macie do 15 listopada do godziny 23:59. Wszelkie prace wysyłajcie na adres kuszlyk@onet.pl oraz zaznaczcie w tytule e-maila, iż jest to praca konkursowa. Wyniki zostaną podane kilka dni po zamknięciu otrzymywania prac. Ja osobiście postaram się odpisywać na każdego nadesłanego maila.
Dodatkowe zasady konkursu:
Ogólne (do obu rodzajów technik wykonania)
- Praca musi być autorska – prace skopiowane z innych źródeł zostaną zdyskwalifikowane
- Zabronione jest łączenie elementów techniką ręczną z techniką komputerową. Praca musi być nastawiona tylko na jeden z dwóch sposobów
- Każdy uczestnik może podesłać więcej niż jedną pracę oraz może wziąć udział w obu technikach wykonania. Oceniamy jednak jakość prac, nie nadesłaną ilość.
- Pod jedną pracą może być podpisana tylko jedna osoba
- Wasze maile mogą mieć dowolny tytuł, lecz zaznaczcie, iż jest to praca konkursowa, najlepiej za pomocą przedrostka [Konkurs Thresh] lub [Konkurs artystyczny]
- Wysyłając pracę zgadzacie się na opublikowanie Waszego dzieła na stronie H2W
- W przypadku wszelkich pytań należy kierować się na adres kuszlyk@onet.pl lub za pomocą komentarzy pod wpisem.
Praca komputerowa
- Praca powinna zostać wykonana w rozmiarze nie mniejszym niż 640×480
- Prace powinny zawierać format, który jest możliwy do otwarcia na podstawowych programach graficznych. Zalecam format .PNG. Jeśli praca nie zostanie przyjęta, dam Wam o tym znać za pomocą wiadomości e-mail.
- Możecie używać dowolnych technik oraz korzystać z wcześniej stworzonych już Riotowych grafik – pamiętajcie jednak, że pełne lub w nadmiernym stopniu kopiowanie prac jest zabronione.
- Umożliwiamy korzystanie z wszelkich programów graficznych. Nie zapomnijcie jednak, by podesłać nam finalną wersję w odpowiednim formacie!
Praca ręczna
- Praca powinna zostać wykonana w formacie nie mniejszym niż A4.
- Pozwalamy używać wszelkich technik wykonania pracy (z wyjątkiem tych wymagających użycia komputerowych programów graficznych). Za większy wkład oraz ciekawsze pomysły wykonania otrzymacie dodatkowe punkty!
- Wykonajcie zdjęcie ukończonej pracy w jak najlepszej jakości. Następnie owe zdjęcie wyślijcie za pomocą adresu e-mail na wcześniej podany adres. Można także pracę zeskanować.
Brak pomysłów na pracę? Możemy podać Wam kilka przykładów:
- Thresh w zwycięskiej pozie – nie ma nic lepszego niż widok wygranego wyróżniającego się na tle tłumu. Wszędzie wokół niego można zaprezentować dusze przegranych przeciwników.
- Thresh podczas Ceremoniału zwycięstwa – możecie zapoznać się z naszym najnowszym opowiadaniem oraz wykorzystać go jako podstawę do stworzenia grafiki -> KLIK
- Zaprezentowanie samych symboli Thresha – nie ma wymogu, by na grafice pojawił się Thresh. Można więc uruchomić wyobraźnię oraz przedstawić same symbole w jak najkreatywniejszy sposób
- Wszystko inne, co wpadnie Wam do głowy!
Możliwości jest mnóstwo. Pamiętajcie – czym większa Wasza pomysłowość, tym lepiej ocenimy Waszą pracę!
A zatem… ołówki w dłoń i do dzieła! 🙂