Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kolejny Polak w LCS

Kolejny zawodnik oficjalnie dołączył dzisiaj do puli polskich graczy występujących w europejskiej edycji LCS. Mowa mianowicie o Mateuszu “Kikisie” Szkudlarku, który będzie występował w barwach Unicorns of Love zamiast Berka “Giliusa” Demira, który występował nie tak dawno w SK Gaming podczas fazy grupowej Mistrzostw Świata sezonu 4.

Taka decyzja może wydawać się niezrozumiała jeśli pod uwagę weźmiemy fakt, że Unicorns of Love zaprezentowało się naprawdę dobrze w czasie turnieju relegacyjnego, podczas którego to udało się im wyeliminować Millenium wygrywając 3-2. Jak informuje jednak sam były jungler UoL powodem podjęcia takiej, a nie innej decyzji nie były zbyt słabe umiejętności Giliusa, a raczej fakt, że pozostali zawodnicy personalnie bardziej lubią naszego rodaka. Sam Kikis zresztą kilkukrotnie wspominał w ostatnim czasie, że miał okazję poznać graczy Unicorns of Love podczas turnieju relegacyjnego i na prawdę ich w tym czasie polubił (zmienił on nawet nazwę swojego smurfa na “UOL FanboY”)

Dzięki dołączeniu do Unicorns of Love nasz rodak w końcu będzie miał okazję zagrać w LCS.EU, po tym jak wielokrotnie nie udawało mu się zakwalifikować do tych rozgrywek -brał on udział w turniejach relegacyjnych w barwach takich drużyn jak mousesports, Denial EU, czy SK Gaming Prime. Nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się, że mamy kolejnego polaka w LCSie, nawet jeśli w stosunku do poprzedniego sezonu ilość naszych rodaków się nie zmieniła (Millenium miało w swoim składzie Creatona, a także Kev1na, który ma polskie korzenie).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.