Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kolejny Bar of Legends w Poznaniu, czyli All-Star 2014 w pigułce

Już za kilkadziesiąt godzin w stolicy Francji rozpocznie się długo oczekiwany turniej All-Star 2014. Reprezentanci najważniejszych gamingowych regionów w League of Legends stoczą bój nie tyle o 50 000 dolarów, co o nieśmiertelny zachwyt i sławę na wszystkich kontynentach. Rozgrywki mają na tyle mocną obsadę, że można je śmiało nazywać „małymi Mistrzostwami Świata”. Będzie to ponadto pierwszy turniej w którym zmierzą się mistrzowie wszystkich 3 sezonów League of Legends!

Przedstawicielem Europy będzie Fnatic, które ostatnimi tygodniami systematycznie udowadnia, że ludzie za wcześnie skreślili tę drużynę po serii niepowodzeń. Południowowschodnia Azja dała szansę Taipei Assassins, czyli zespołowi, który ciągle w naszej świadomości jest kojarzony z sukcesami w sezonie 2. Korea to legendarne SK Telecom T1 K, czyli drużyna, która była inspiracją do stworzenia najnowszych skórek SKT T1. Klasa sama w sobie. Dopełnieniem tych wybitnych drużyn będzie mistrz Ameryki Północnej Cloud 9 oraz chińska potęga OMG. Stawka niezwykle wyrównana, ale zwycięzca może być tylko jeden!

To jednak nie koniec atrakcji! Całą imprezę urozmaicą z pewnością mecze pokazowe zespołów Ice i Fire. Te dwie drużyny zostały stworzone z najpopularniejszych graczy danych regionów, aby nieść zachwyt wśród fanów. Dzięki temu w zespole Ice zobaczymy połączenie Doublelifta i Madlife’a, a w drużynie Fire Diamondproxa i Shy’a. Dodatkowo na midzie przekonamy się kto jest lepszym Duńczykiem: Bjergsen czy Froggen?

Zapowiada się niezwykle emocjonująca rywalizacja, która dostarczy Wam wiele pozytywnych wrażeń.

all-star-poznan

NIEMNIEJ
chcemy, abyście to niezwykłe wydarzenie spędzili wśród innych fanów League of Legends. Dlatego zapraszamy Was na Bar of Legends ALL STAR EDITION w Poznaniu!
Spotkamy się w sobotę, 10 maja, w klubie Cooliozum o godzinie 13.00. W harmonogramie przewidziano dwa mecze półfinałowe, więc będzie na co popatrzeć. Jak zwykle w ofercie masa konkursów, najlepsza zabawa oraz świetna impreza wśród zwariowanych ludzi.
Bilet wstępu kosztuje 7 zł. W tej cenie otrzymujecie kupon, który umożliwia Wam wydanie tej kwoty na barze. Uczciwy układ, prawda? Nie dość, że macie możliwość być na wspaniałym evencie to dodatkowo duże piwo w cenie!
Wstęp od 18 roku życia.

https://www.facebook.com/events/234123466795423

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.