Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kolejne zmiany w Gambicie? Edit: Genja poza głównym składem Gambit Gaming

Jeden z użytkowników reddita opublikował na tym serwisie post, w którym podaje on nowe doniesienia dotyczące zmian w Gambicie. Użytkownikowi temu podobno udało się dołączyć do customowej gry na serwerze EUW nazwanej “Scrim” dzięki podaniu hasła brzmiącego “123”. Oto jaki screen został przez niego wykonany:

Na jego podstawie możemy się domyślać, że w Gambicie może dojść nie do jednej (Genja według niektórych doniesień rozważa przejście na emeryturę), a aż do dwóch zmian w podstawowym składzie. Jak łatwo zauważyć w tej grze znaleźli się trzej gracze występujący w podstawowym rosterze tej drużyny (Kubon,Diamondprox i niQ760), jednakże ani Genja ani EDward do niej nie dołączyli.Zamiast obecnego botlane’u tego teamu możemy znaleźć za to dwóch graczy posługujących się nickami “Swaglord H1iva” i “BakingPowder69”. Pierwszy nick powinien być kojarzony przez uważnych obserwatorów europejskiej edycji LCS, gdyż właśnie Hiiva występował na pozycji supporta podczas tygodnia LCS.EU, który odbywał się na Wembley w Londynie. Ciężej natomiast rozwikłać tożsamość gracza kryjącego się pod drugim nickiem, gdyż jak łatwo można zauważyć konto używane w tej rozgrywce jest najprawdopodobniej smurfem znajdującym się w D1 ze 113 wygranymi grami i tylko 38 przegranymi. Być może zgodnie z wcześniejszymi pogłoskami tym zawodnikiem jest duński ADC – Kristoffer “Krislund” Pedersen, choć w tym samym temacie inny użytkownik opublikował ciekawy screen ze streamu Tabzza, na którym widać ADC z Challengera posługującego się na co dzień nickiem “Jébus” z tagiem [Gambit]. Na dzień dzisiejszy nie da się jednak stwierdzić czy któreś z tych dwóch przypuszczeń jest prawidłowe, a tajemniczym ADC może okazać się też ktoś kompletnie inny (niewykluczone także, że nowy roster Gambitu nie został jeszcze wybrany, a ci dwaj gracze przebywają po prostu na testach).

Edit: Organizacja Gambit Gaming oficjalnie poinformowała, że podczas zbliżającego się turnieju relegacyjnego w podstawowym rosterze nie zobaczymy Evgenyego “Genje” Andryushina, który zostanie zastąpiony Duńczykiem Kristofferem “Krislundem” Pedersenem. Na ten krok zdecydowano się gdyż Genja czuł się na tyle zmęczony sezonem, że chciał sobie przedłużyć wakacje i byłby on gotowy wznowić treningi dopiero tydzień przed turniejem relegacyjnym. Na dzień dzisiejszy Evgeny został przesunięty na ławkę rezerwowych, a ewentualne dalsze decyzje dotyczące składu Gambitu zostaną podjęte dopiero po zakończeniu rozgrywek relegacyjnych. Skład Gambitu na ten turniej będzie prezentował się zatem następująco:

PolandKubonJakub TurewiczTop
RussiaDiamondproxDanil ReshetnikovJungle
PolandniQSebastian RobakMid
DenmarkKrislundKristoffer PedersenAD
ArmeniaEdwardEdward AbgaryanSupport
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.