Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kolejne ulepszenia systemów maestrii

Około dwóch miesięcy temu na serwery live wprowadzony został system maestrii bohaterów, a teraz wiele wskazuje na to że ów system będzie jeszcze w przyszłości rozbudowywany. Mało tego informacje związane z dalszą częścią tego systemu mają znajdować się już w plikach gry na serwerach live, co mogłoby wskazywać na to że wkrótce mogą zostać one zaimplementowane do League of Legends.

Dokładniej rzecz ujmując system maestrii bohaterów miałby zostać rozbudowany o szósty i siódmy poziom. Level 6 mielibyśmy otrzymać po zdobyciu 11,400 punktów w momencie, w którym na danym bohaterze mamy już nabity level 5 (oznacza to, że w sumie na osiągnięcie tego poziomu potrzebowalibyśmy  33,000 punktów) , natomiast 7 poziom miałby być przyznawany po tym jak osiągniemy jeszcze dodatkowe 13,800 punktów (czyli w sumie zgromadzimy ich aż 46,800). W plikach podobno znajdują się również grafiki odznak odblokowywanych za osiągnięcie wspomnianych poziomów, które prezentują się następująco:

Poziom 6:

Level 6 profileLevel 6

Poziom 7:

Level 7 profileLevel 7

źródło: http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/3bm2gm/information_about_the_champion_mastery_levels_6_7/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.