Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kolejka rotacyjnych trybów gry znów jest aktywna!

Dodatkowe tryby gry zapewniają unikalne podejście do klasycznej formuły League – od pierwotnego, pełnego klonów Jeden za Wszystkich, aż po szaleńczą magię Ultra Rapid Fire. Nadszedł czas na pojawienie się w rotacji kolejnego trybu gry: Legenda o Królu Poro jest już dostępna.

Pochylmy się na chwilę nad podstawowymi informacjami o tym trybie, aby odświeżyć wam pamięć:

  • podczas gry towarzyszyć wam będzie dwóch kumpli poro, którzy pomogą wam wywołać i współpracować z majestatycznym Królem Poro;
  • Król Poro to bardzo stylowy superstwór, który leczy waszą drużynę, odnawia manę i zadaje obrażenia obszarowe, jednocześnie spuszczając królewski łomot wrogim wieżom;
  • Król będzie dokonywał oblężeń, dopóki jego przeciwnicy nie dopuszczą się na nim koszmarnego królobójstwa;
  • używajcie Rzutu Poro, aby rzucić swoim futrzanym kumplem. Jeśli wasz mały przyjaciel trafi w cel, będziecie mogli ponownie użyć Rzutu Poro, aby wykonać Doskok Poro, który wyśle was w stronę pechowego przeciwnika;
  • kiedy wasz zespół zbierze 10 trafień Rzutem Poro, na mapie z przytupem zamelduje się nie kto inny, jak Król Poro we własnej osobie – i niezwłocznie rozpocznie swą królewską demolkę;
  • kiedy twoja drużyna przywoła Króla Poro, nie zapomnijcie użyć Do Króla!, aby zamienić się w jednego z wiernych (puchatych) poddanych Króla i stanąć u jego boku.

Podobnie jak w przypadku Wyniesienia, nie wprowadziliśmy żadnych specjalnych zmian w Legendzie o Królu Poro. Umożliwiliśmy jedynie używanie sygnałów na Królu, aby łatwiej było koordynować wspólne oblężenia albo ataki skierowane przeciwko jego królewskiej mości. Podobnie jak w przypadku wszystkich trybów gry w kolejce rotacyjnej, również tutaj tak dostosowaliśmy maestrię bohaterów, abyście mogli zdobywać do niej punkty. Możliwe będzie też zdobywanie kluczy za zwycięstwa oraz skrzyń z łupami za otrzymywane przez was (albo przez członków waszej grupy) oceny S-, S i S+.

Legenda o Królu Poro jest już dostępna i pozostanie aktywna do niedzielnego wieczora (tryb wyłączymy wczesnym rankiem w poniedziałek, najpewniej pomiędzy 1:00 a 3:00 godziną).

W następny weekend przyjdzie czas na wyczekiwany Ultra Rapid Fire, a później na Hexakill: Twisted Treeline oraz Jeden za Wszystkich. Jeśli będziecie potrzebowali przypomnieć sobie zasady któregokolwiek z trybów gry, zaglądajcie co piątek na leagueoflegends.com, gdzie będziemy przypominali najważniejsze informacje, podobnie jak powyżej.

Na przestrzeni najbliższych kilku miesięcy będziemy eksperymentowali z kolejką rotacyjnych trybów gry. Możemy np. uruchomić ją na dłuższy okres, w zależności od tego, jak bardzo będzie popularna czy też zmienić dostępne tryby albo ich kolejność. Jak zawsze czekamy na wasze uwagi i opinie, także dajcie nam znać, co myślicie. Dobrej zabawy i powodzenia, spotkamy się na pokrytym śniegiem polu bitwy Legendy o Królu Poro.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.