Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kolejka rotacyjnych trybów gry znów jest aktywna!

Zbierz drużynę, aby pokonać przeklęte Niszczące Boty Zagłady oraz ich złego władcę, zanim wszystko, co kochasz i czym się cieszysz PRZEPADNIE!

Wychodząc z chaosu, uważaj na to, co jeszcze cię czeka…

Diaboliczne Boty Zagłady sieją spustoszenie nie w jednym, ale w dwóch grywalnych trybach gry. Walcz z botami w trybie standardowym lub sprawdź swoją wytrzymałość dzięki niemal nieskończenie zwiększającym się poziomom trudności.

Ty wybierasz poziom trudności, więc nikt nie wie*, na jak długo odsuniesz od siebie nieuchronny los, ale każdy gracz, który pokona Boty Zagłady, zyska Ikonę Diablika Teemo na całą wieczność**.

*Serio, nie mamy pojęcia, dokąd uda ci się dojść.

**Każdy gracz, który opuści grę w Boty Zagłady, utraci tę ikonę. Ikona pojawi się na twoim koncie najpóźniej tydzień po pokonaniu Botów Zagłady.

W ciągu kilku następnych patchów możemy spowolnić tempo rotacji kolejek trybów gry, ponieważ pracujemy nad kilkoma nowymi rzeczami. W miarę zbliżania się końca roku zauważycie także, że kilka trybów będzie się powtarzało, ale w przyszłości nauczymy starą kolejkę paru nowych sztuczek.

W Boty Zagłady można grać od 28 do 31 października. Dobrej zabawy i powodzenia!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.