Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kolejka rotacyjnych trybów gry znów jest aktywna!

Rotacyjne tryby gry zapewniają unikalne podejście do klasycznej formuły League — od pierwotnego, pełnego klonów Jeden za Wszystkich aż po piaskowe pole walki Wyniesienia. Nadszedł czas na pojawienie się w rotacji kolejnego trybu gry: dostępny jest już Hexakill: Twisted Treeline.

Pochylmy się na chwilę nad podstawowymi informacjami o tym trybie, aby odświeżyć wam pamięć:

  • Rozgrywka odbywa się na Twisted Treeline, a więc mamy ołtarze do przechwycenia i Nexus do wysadzenia.
  • To Hexakill, dlatego macie w drużynie sześciu bohaterów zamiast trzech.

Podobnie jak w przypadku wszystkich trybów gry w kolejce rotacyjnej, również tutaj tak dostosowaliśmy maestrię bohaterów, abyście mogli zdobywać do niej punkty. Możliwe będzie też zdobywanie kluczy za zwycięstwa oraz skrzyń z łupami za otrzymywane przez was (albo przez członków waszej grupy) oceny S-, S i S+. W przeciwieństwie do innych kolejek z włączoną maestrią bohaterów, w rotacyjnych trybach gry NIE OTRZYMACIE tokenów maestrii 6. i 7. poziomu.

Tryb Hexakill: Twisted Treeline jest już dostępny i pozostanie aktywny do wieczora w poniedziałek (tryb wyłączymy wczesnym rankiem we wtorek, najpewniej między 1:00 a 3:00 godziną).

Jak zawsze czekamy na wasze uwagi i opinie. Dajcie więc nam znać, co myślicie. Bawcie się dobrze i powodzenia — w ten weekend zapewnimy wam na Twisted Treeline dodatkowych graczy!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.