Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kings of the East – zapisy otwarte

Jesteś gotowy na udział w największym turnieju online w regionie Nordic&East? Jesteś gotowy zmierzyć się z najlepszymi drużynami na świecie w turnieju, który wyłoni prawdziwego króla Europy? Weź udział w polskich kwalifikacjach razem z najlepszymi polskimi drużynami. Dołącz do śmietanki polskiej sceny i pokaż swoją siłę.

Zapraszamy na limitowane polskie kwalifikacje – jeśli dysponujesz zgraną drużyną 5 graczy, których średnia dywizja w poprzednim sezonie była na poziomie platyny – już dziś zapisz się do turnieju Kings of the East. Dwa jutrzejsze mini-turnieje wyłonią drużyny, które staną w szranki z zespołami z całej Europy. Pierwszy z nich rozpocznie się o godzinie 15:00, a rejestracje znajdziecie pod adresem: http://www.voidleague.com/cups/id/kote-by-hitboxtv-poland-1500-431. Drugi rozpocznie się o godzinie 18, a rejestracje znajdziecie pod adresem: http://www.voidleague.com/cups/id/kote-by-hitboxtv-poland-1800-432. Szczegółowa instrukcja zapisu znajduje się poniżej, a pełny regulamin znajdziecie na fanpage’u https://www.facebook.com/KingsotEast

Instrukcja rejestracji

  1. Wejść na stronę voidleague.com
  2. Kliknąć Register (zielony przycisk u góry), wpisać swoje dane
  3. Kliknąć “Game Accounts” (prawy górny róg koło avatara)
  4. Kliknąć “Add account” i wpisać swoje dane (Summoner Name, serwer)
  5. Kliknąć “My Team”, wybrać ikonkę LoLa, wpisać dane zespołu
  6. Kazać członkom drużyny zrobić wszystko do punktu 4.
  7. Wpisać Summoner Name członków drużyny w pole “Username” pod zakładką “Add new member”. Kliknąć invite.
  8. Gdy masz już 5 członków drużyny kliknąć zakładkę “Cups” (niebieski przycisk pod logiem Void League) i wejść  w jeden z dwóch naszych turniejów (Kings of the East by hitbox.tv-Poland itd)
  9. Kliknąć join (pomarańczowy, prawa strona)
  10. Wziąć udział w turnieju!
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.