Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

King Poro

Poniższy tekst został przesłany przez czytelnika merlin0 przy użyciu formularza kontaktowego:

Ostatnio w plikach LoLa pojawiły się tajemnicze pliki o nazwie King Poro. Według mnie jest to związane z nowym bohaterem. Pierwsza wzmianka o nim pojawiła się na forum League of Legends napisana przez użytkownika Kasztelan, dnia 30-08-2013.


http://forums.eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=616929

Zauważcie iż w komentarzach odpowiedział Rioter a w historii tej postaci jest wspomniane o małym Poro który zagubił się na polu bitwy i został uratowany przez Frejlordzkiego mężczyzne z wąsem. Czy historia nie jest podobna do tej znanej nam z filmu Riotu “Odwaga Poro”. Co dziwniejsze Braum wyszedł później niż propozycja tej postaci pojawiła się na forum. Więc w jaki sposób ten mężczyzna mógł przewidzieć plany Riotu? Czy film Odwaga Poro nie był tylko prologiem do nowej postaci jaką będzie Król Poro Wielki? Jeżeli podzielacie moją opinię napiszcie o tym artykuł i sprawdźcie opinie innych.

Kontynuując spekulacje – ze strony portalu How2Win sądzimy, że postać Króla Poro nie jest prawdopodobna jako oddzielna, normalnie grywalna postać. Jednakże pliki, które pojawiły się w grze sugerują, że Riot przygotowuje nam jednego z licznych easter eggów – to kiedy (i czy) go odnajdziemy po wejściu na serwery wydaje się pozostawać kwestią czasu.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.