Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kilku takich samych championów w jednej rozgrywce. Niemożliwe?

Dawniej Riot zapewniał, że niemożliwe są mecze, w których w jednej z drużyn znajduje się więcej, niż jedna taka sama postać. Argumentowali to sposobem, w jaki gra jest zaprogramowana.
Chociaż wydaje się to nieprawdopodobne, pewnym osobom udało się rozpocząć rozgrywkę z 5 takimi samymi champami po obu stronach. Dowody możecie znaleźć sprawdzając Lolkinga (link) oraz oglądając wcześniej wspomniane mecze (znajdziecie je w naszej zakładce Video; będziemy ich dodawać coraz więcej).
Z wypowiedzi Rioterów wynika, że tryb gry GAME_CFG_BLIND_DUPE jest porzuconym projektem, który nie został jednak całkowicie wycofany z gry. Nieoficjalnie wiadomo, że dostęp do niego wymaga pewnych modyfikacji klienta gry, co jest jednak zabronione warunkami użytkowania LoLa i grozi banem, dlatego nie polecamy nawet podejmowania prób modyfikacji. Nie wiadomo również do końca, czy kombinacja pewnych postaci nie spowoduje crasha waszej gry, a może nawet i całego serwera.

This feature was left incomplete and we can not guarantee that certain champion combinations will not crash your game, the game server, or worse.

Tutaj macie pełne gry z widoku obserwatora – niestety, link jest z twitcha oraz ma dosyć wątpliwą jakość.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.