Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kilka ważnych zmian w rozgrywkach LCS

Pewnie większość z Was pamięta, że czwartek i piątek był zarezerwowany dla rozgrywek północnoamerykańskich, natomiast w sobotę i niedzielę oglądaliśmy LCS EU. W tym sezonie następuje zamiana, więc rezerwujcie sobie czwartki i piątki na oglądanie zmagań europejskich.

Pozornie wydaje się to być zmiana, która faworyzuje region NA. Jednak nic z tego, jest to przemyślanych ruch, pozwalający śledzić rozgrywki NA i EU po obu stronach oceanu przy nieco bardziej komfortowych godzinach, szczególnie powinno to pasować nam – europejczykom.

Rozgrywki na starym kontynencie będą rozpoczynać się o godzinie 19:00 (10:00 czasu amerykańskiego), natomiast weekendowe rozgrywki amerykańskie rozpoczynać się będą o godzinie 21:00 ( 12:00 czasu amerykańskiego).

W sezonie wiosennym czeka nas 11 kolejek, w tym dwa razy będziemy przeżywać super week. Pierwszy będzie inaugurował rozgrywki, natomiast drugi będzie je podsumowywał podczas ostatniej kolejki. Co powiecie na takie zmiany? Będzie to na pewno lepsza okazja do śledzenia sceny amerykańskiej.

źródło: lolesports.com

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.