Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kikis odchodzi z Reason Gaming

Nowy skład w którym zawodnicy Reason ugrali drugie miejsce podczas ostatniego Dreamhacku bardzo dobrze rokował na przyszłość. Niestety, jak się okazuje przygoda Kikisa z tym składem była bardzo krótkim epizodem w jego karierze.

Głównym powodem jest różnica zdań dotycząca walki w Challenger Series. Kikis kiedy dowiedział się, że jego drużyna zdecydowała się odpuścić kolejny split Coke Zero Challenger Series postanowił odejść z drużyny.

Oświadczenie trenera Reason Kittza:

Dzisiejszego dnia zdecydowaliśmy, że nie ma sensu walczyć o kolejny split Coke Zero Challenger Series Summer #2. Za mało czasu, za dużo punktów do wbicia, za słaba forma. W związku z tym Mateusz “Kikis” Szkudlarek zdecydował, że nie będzie kontynuował współpracy z naszą ekipą. Mati jest naprawdę super ziomkiem i najlepszym junglerem z jakim miałem okazje współpracować. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś nasze drogi się spotkają. W najbliższych dniach będziemy testować kilka osób, zaczniemy od Marcina “Xayoo” Majkuta. Pierwszy mecz jutro o 18:00 w Dailymotion Challenger Cup. ESL Pro Series zagramy do końca z Kikisem!

Jak wiadomo juz teraz Xayoo nie będzie brany pod uwagę przez Reason ze względu na skutki wyrzucenia go z EPS, czyli zakaz gry w turniejach go4lol do końca roku.

Aktualny skład Reason Gaming.lol

NickImię i NazwiskoPozycja
PolandKubonKuba TurewiczTop
Poland Jungla
PolandTakefunRafał GórniakMid
PolandMaklerMarek KukierAD
PolandLibikMarek KręgielSupport

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.