Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kiedyś Miałem Team w LCS

KMT przez większość analityków oraz kibiców spisywane było na straty w starciu z potęgą złożoną z trzech byłych graczy LemonDogs, HyrqBota z SK Gaming oraz Freeza (który wg. Edwarda z Gambitu jest najlepszym ad carry w Europie).

Głosowanie przedmeczowe na lolesports.com

Polacy jednak pokazali charakter, wole walki a co chyba najważniejsze – doskonałe przygotowanie do pojedynku bo5 z Ninjas in Pijamas. W dwóch pierwszych grach Overpow pokazał, że obecnie mało popularna Kayle w dobrych rękach może być zabójcza, ale również wykazał się ogromnym sprytem kradnąc dwa inhibitory i pozwalając swoim kolegom wziąć darmowego barona. W trzeciej grze dobra passa nie opuszczała Polaków.

Chyba nikt nie spodziewał się takiej dominacji polskich zawodników. Zdemolowali przeciwników wygrywając 3:0 i to oni będą bronić honoru polskich drużyn w nadchodzącej wiosennej rundzie LCS, gratulujemy!

Z drugiej strony największymi przegranymi wydają się być byli gracze LemonDogs, którzy w poprzednim składzie mieli zapewniony udział w przyszłym sezonie LCS.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.