Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kev1n oraz hyrqbot zmieniają zespół

Informacja ta pojawiła się na oficjalnej stronie organizacji SK-Gaming – Kevin ‘kev1n‘ Rubiszewski oraz John ‘hyrqBot’ Velly opuszczają szeregi SK, aby dołączyć do Ninjas in Pyjamas. Z oświadczenia znajdującego się na stronie SK można wyczytać, że obie strony są zadowolone z transferu. Opisywane okoliczności pozwalają wnioskować, że wszystko odbyło się w pełnej profesjonalizmu atmosferze.

Odejście obu zawodników tłumaczone jest niewystarczającymi rezultatami w drugiej części sezonu LCS oraz brakiem “chemii” pomiędzy graczami. Zgodnie z opublikowanymi informacjami zarząd SK próbował znaleźć optymalne rozwiązanie problemu niewystarczających wyników, a propozycja od NiP w sprawie dwóch powyższych zawodników tylko ułatwiła decyzje. Szczegóły kontraktu pomiędzy obiema organizacjami nie są znane. Riot Games został już poinformowany o transferze.

Aktualny skład Ninjas in Pyjamas:

Germanykev1nKevin RubiszewskiTop
FrancehyrqBotJohn VellyJungle
DenmarkBjergsenSøren BjergMid
Czech RepublicFreezeAleš KněžínekAD
DenmarkDeficioMartin LyngeSupport
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.