Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kerp poza Millenium, Czaru nowym midlanerem?

Wszystko wskazuje na to, że na europejskiej scenie sezon na zmiany w rosterach drużyn rozpoczął się na dobrze. Dzisiaj Adrian “Kerp” Wetekam oficjalnie poinformował, o zakończeniu swojej przygody z Millenium, co oznacza że drużyna ta będzie musiała znaleźć sobie nowego mid lanera przed zbliżającym się Expansion Tournamencie. 

Jak możemy przeczytać w oświadczeniu zawodnika zamieszczonym na twitterze decyzja ta została podjęta tylko i wyłączenie przez niego i została ona dokładnie przemyślana. Natomiast w oświadczeniu samej organizacji przeczytać możemy, że powodem podjęcia takiej decyzji był brak motywacji Kerpa, co według niektórych może wskazywać, na to że gracz ten chciałby spróbować swoich sił w jakimś innym teamie.

Taka sytuacja na pewno nie jest komfortowa dla samego Millenium, które dotychczas było uznawane za najpoważniejszego kandydata do wypełnienia jednego z dwóch pozostałych spotów w LCS.EU. Na dzień dzisiejszy nie ma żadnej oficjalnej informacji co do tego kto właściwie zastąpi Kerpa w tym teamie, jednak dzisiaj do rankedowego teamu, w którym grali ostatnimi czasy gracze Millenium dołączył polski mid laner znany głównie z występów w MyMie – Krystian “Czaru” Przybylski (obecnie jest on zawodnikiem polskiego Kappa Team). W związku z tym możemy przypuszczać, że Czaru jest przymierzany do roli nowego midlanera Millenium, albo przynajmniej przebywa obecnie na testach w tej drużynie.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.