Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Karma już niedługo!

 Koniec reworku Karmy zbliża się wielkimi krokami. Czy ma być dziś? Czy ma być jutro? Nie, niestety na Karmę musimy jeszcze chwilę poczekać – Riot boryka się z kilkoma problemami sprawiającymi, że gra (z) nią jest nie do końca zbalansowana i nie zapewnia tyle zabawy, ile powinna. Karma pojawi się na PBE w najbliższym czasie – nie jutro, ale też nie “Soon™”.

Co Karma dostaje nowego?
Oprócz nowego życia, to wszystko. Od grafiki, poprzez poniekąd mechanikę, aż do zmiany prawie wszystkich skillów. Oczywiście jeśli komuś podoba się obecny wygląd tej pani, dostanie go w formie skina, jeśli miał zakupioną Karmę przed jej ponownym wyjściem.

Karma będzie postacią podobną do Lux, Morgany i podobnych im postaci – będzie zapewniała jednocześnie przyzwoity jak na middera damage, oraz dobre utility dla drużyny. Możliwe będzie jej używanie zarówno na środkowej linii, jak i jako bohatera wspomagającego na dolnej.

Przypomnienie wyglądu Karmy:

 

Obecnie na reddicie trwa AMA z twórcami Karmy: Zapraszamy!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.