Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kalista nowym championem? Kolejna teoria spiskowa

Dzisiaj internet obiegła nowa pogłoska, według której tajemniczy cień/dym, który pojawił się na oficjalnej witrynie League of Legends na podstronach kilku postaci (także splasharty na podstronach części bohaterów zostały w pewnym stopniu zmodyfikowane) miałby być związany z nowym championem, który ma nazywać się “Kalista”. 

Według tych doniesień nowa postać w League of Legends miała by być ADC posługującym się włóczniami i champion ten miałby polować na tych bohaterów, którzy zostali oznaczeni cieniem na swojej podstronie. Dodatkowo te same źródła twierdzą, że Kalista będzie miał/miała mechanikę zwaną “Soulbind”, która będzie pozwalała w jakiś sposób złączyć się z innym championem (mechanika ta miałaby być używana najczęściej na sojuszniczego supporta).

Ale skąd w ogóle pojawiła się ta plotka? Wszystko za sprawą jednego z użytkowników reddita, który posługiwał się nickiem “WhyRenektonWhy” (obecnie jego konto z niewiadomych przyczyn zostało usunięte), który w przeszłości miał przewidzieć z miesięcznym wyprzedzeniem wyjście U.R.Fa i Gnara (niestety jako iż jego konto nie jest obecnie dostępne nie jesteśmy w stanie potwierdzić, czy faktycznie użytkownik ten skutecznie przewidział te rzeczy) i to właśnie on miał być autorem przecieku związanego z nową postacią. Pamiętajmy jednak, że są to tylko i wyłącznie pogłoski i zdecydowanie nie należy traktować ich jako pewnik i nie wykluczone że doniesienia te nie mają żadnego związku z rzeczywistością.

EDIT:

Kopia wiadomości:

7246114135615131268529

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.