Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Kadarin – postać stworzona przez chorego fana League of Legends

W ostatnim czasie społeczność League of Legends obiegła informacja o prototypie nowego championa, który został stworzony przy współpracy pracowników Riot Games z mieszkającym na co dzień w USA 17-letnim Samuelem borykającym się z medyczną przypadłością utrudniającą mu oddychanie. Stało się to możliwe dzięki organizacji “Make A Wish”, a także Johnowi “TotalBiscuit” Bainowi, któremu swego czasu grając w League of Legends udało się zaprosić do gry 10 000 osób zyskując tym samym największą nagrodę w systemie “Refer a friend” (polegającą właśnie na możliwości zaprojektowania championa wraz z Riotem), która została następnie przekazana wspomnianej już organizacji.

Wraz z tą informacją w internecie pojawił się również opis stworzonego w ten sposób przez 3 dni prototypu, jednak zanim do niego przejdziemy warto podkreślić, że tego typu prototypy powstają w League of Legends bardzo często, w związku z czym nie da się stwierdzić czy przestawiona w ten sposób postać (lub chociaż jakiś jej element) kiedykolwiek zostanie wprowadzona na serwery live. Champion ten został nazwany “Kadarin”, a sam autor zapytany o jego opis odpowiedział w następujący sposób:

Po prostu wyobraźcie sobie Kadarina, jako łowcę nagród z przestrzeni kosmicznej.

Jeśli chodzi o większą ilość szczegółów to Kadarin jest marksmanem posiadającym system nagrzania/przegrzania podobny do tego, który możemy zaobserwować w przypadku Rumble’a. Co ciekawe postać ta ma możliwość redukowania stopnia swojego nagrzania poprzez wyprowadzanie auto-ataków, a w momencie przegrzania się miała być ona niesamowicie mocno spowalniana, ale w zamian za to otrzymywać bardzo duży bonus do Attack Speedu co pozwoliłoby na szybsze schłodzenie. W przynajmniej w pewnym punkcie tworzenia jedna z jego umiejętności miała być sklillshotem, który oznaczał przeciwnika, a po 1 sekundzie kiedy wspomniany znacznik się “uzbroił” Kadarin mógł go pochłonąć stunując tym samym cel poprzez dotknięcie go.

Jeśli chodzi o jego historię to w przeszłości Kadarin miał być noxiańskim gladiatorem, któremu Draven odmówił honorowej śmierci na arenie, okaleczając go zamiast zabijając. Po tym wydarzeniu Kadarin z trudem przedostał się do Zaunu gdzie to po części odbudowano go łącząc go ze specjalnym strojem podtrzymującym życie.

Opisujący tę postać pracownik Riotu zaznaczył, że istnieje dość mała szansa, że Kadarin jako pełna postać trafi kiedyś do League of Legends, jednak niewykluczone że niektóre jego elementy zostaną wykorzystane przy tworzeniu nowych bohaterów, a w tym tygodniu ponoć jedna z jego umiejętności została wstępnie dołączona do kitu tworzonego właśnie championa i w najbliższym czasie będzie ona najprawdopodobniej testowana.

źródło: https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/4bejgo/possible_new_champion_kadarin_designed_by_samuel/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.