Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Jeszcze więcej na temat nowej Nidalee

Wczorajszy post dotyczący szczegółów reworku Nidalee wywołał spore poruszenie wśród społeczności. Nie wszystkie rzeczy zostały wyjaśnione i z tego właśnie powodu Riot Repertoir zdecydował się odpowiedzieć na część pytań społeczności.

  • Czy bazowy czas odnowienia Javelin Tossa pozostał niezmieniony?

Szczegóły liczbowe nie zostały jeszcze w pełni przez nas ustalone. Obecnie testujemy 5 sekundowy cooldown, przy 4 levelach ultimate’a.

  • Czy po zmianach w pasywie Bushwack nadal będzie działał na miniony (dotychczas umiejętność ta była dobrym narzędziem do pushowania lini)?

Tak, Bushwack nadal działa zarówno na miniony jak i na potwory w jungli. Pamiętaj przy tym, że nowa Nidalee może farmić w formie pumy już od pierwszego poziomu.

  • Czemu Nidalee nie otrzymuje już bonusowego Movement Speeda w formie pumy? Jako, że po przemianie staje się ona meele championem, to ten bonus mógł być wykorzystany do dogonienia zasięgowego przeciwnika.

Zwiększony Movement Speed był jednym z narzędzi, dzięki któremu Nidalee mogła w tak łatwy sposób uciekać z prawie każdej sytuacji. Usunięcie go jest częścią procesu ograniczania zdolności do ucieczek tej postaci.

  • Jaki jest bazowy czas odnowienia ultimate’a ?

Na pierwszym poziomie czas odnowienia będzie najprawdopodobniej większy niż obecnie na serwerach live (4 sekundy), jednak na czwartym poziomie będzie on wynosił około 1-2 sekund.

  • Jaki jest bazowy czas odnowienia Pounce’a?

Nie ustaliliśmy jeszcze tego, ale obecnie testujemy wersję z 5 sekundowym cooldownem (testy wypadają całkiem pomyślnie).

  • Czy autoattacki w ludzkiej formie zostaną w jakiś sposób poprawione?

Wprowadzimy pewne usprawnienia graficzne, które powinny pomóc graczom na lepsze wyczucie autoattacku.

  • Obecnie Nidalee w dużym stopniu opiera się na roamowaniu. Czy te zmiany nie zabiją trochę w niej zdolności właśnie do roamu?

Zgadzam się, że roam jest ważną częścią Nidalee. Wydaje mi się że nowa zmiany w pasywce wystarczają by postać ta nadal mogła skutecznie wędrować pomiędzy liniami (na testach całkiem nieźle radzi sobie ona z tym aspektem rozgrywki).

  • Czy Nidalee nadal będzie mogła stackować Tear of the Goddess w formie pumy?

Obecnie nie mamy żadnych planów co związanych z możliwością darmowego stackowania Teara.

  • Czy Javelin Toss nadal będzie użyteczny?
  • Czy Primal Surge nadal będzie wzmacniał Attack Speed celu?

Rozumiem wasze obawy co do Javelin Tossa i pragnę was zapewnić, że po zmianach umiejętność ta nadal będzie zadawała znaczące obrażenia. Obecnie myślimy nad dodaniem przelicznika na brakujące życie celu by zrekompensować część nerfów jakie otrzyma ten spell.

Nawet nie zastanawialiśmy się nad usunięciem dodatkowego Attack Speeda z Primal Surge’a. Zdecydowanie jest to ważna część tej umiejętności.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.