Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Jednoczesne zmiany Garena, Dariusa, Skarnera i Mordekaisera już wkrótce

Wiele się mówi o niezbędnych zmianach u wojowników – szczególnie mocno było to widoczne na górnej alei, gdzie przez długi czas dominowała meta tanków. Jednakże nie tylko postacie tam występujące potrzebują zmian – największych modyfikacji wymaga itemizacja – przy czym dotyczy to wszystkich linii. Problem ten zauważyli wreszcie także Rioterzy – ostatnio coraz głośniej mówi się o nadchodzących zmianach, a doskonałym przykładem jest wypowiedź Meddlera, który potwierdza istotę problemu i mówi o modyfikacjach, będących już na horyzoncie:

darius4

Naszym celem jest wypuścić reworki Garena, Dariusa, Skarnera i Mordekaisera w tym samym patchu, który zawierał będzie także zmiany dla wojowników i modyfikacje defensywnej itemizacji. Jak zwykle nie jest to w 100% zagwarantowane, ale jest to coś o co się będziemy wyjątkowo mocno starać.

Jak widzicie – Riot już teraz aktywnie pracuje nad rozwiązaniem problemu i już niedługo powinniśmy zobaczyć zmiany przynajmniej na serwerach PBE.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.