Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Jankos vs Cyanide – pojedynek na słowa

Serwis Fnatic.com prowadzi specjalną serię wywiadów, w których zawodnicy mierzą się ze sobą odpowiadając na identyczny ciąg pytań. Bazując na humorze zawartym w odpowiedziach, szczerych odpowiedziach czy wykazaniu się sprytem, każde z pytań oceniane jest w skali 1-10.

W dzisiejszym pojedynku naprzeciw siebie stają Jankos z Team Roccat oraz Cyanide z Fnatic, przekonajmy się kto okaże się lepszym junglerem!

Pytanie 1

Czy masz jakiś specjalny rytuał przedmeczowy mając przed sobą ważne spotkanie?

Jankos: Przed spotkaniami mamy zorganizowany posiłek w studiu Riotu, więc lubię najeść się do pełna przed meczami (nie zapominajcie jedzenie jest za darmo!!!). Tuż przed samymi meczami staję się nieco zwariowany. W zależności od nastroju podskakuję i wykrzykuję (mam nadzieję, że nikt tego nie ogląda :D)

Cyanide:  Przed meczami mamy czas na rozgrzewkę na komputerach w zależności od 2 do 10 minut. Zwykle gram 1v1 Zedami przeciwko xPeke albo gramy przeciwko botom 1vs5 farmiąc fragi. Dodatkowo wypijam Red Bulla jeżeli czuje się zmęczony przed spotkaniem.

Wynik: 10-9 dla Jankosa

Pytanie 2

Co jest gorsze, granie w bardzo gorącym pomieszczeniu czy w bardzo zimnym?

Jankos: W bardzo zimnym, Twoje palce są zmrożone, a czas reakcji jest zdecydowanie gorszy. Tak, zdecydowanie gorzej w zimnym pomieszczeniu.

Cyanide: Powiedziałbym, że w bardzo zimnym, trudno mechanicznie dużo zrobić, kiedy się trzęsiesz z zimna. Aczkolwiek, kiedy jest zimno możesz się ubrać cieplej, jeżeli jednak jest ciepło możesz rozebrać się tylko do pewnego momentu, przynajmniej na scenie.

Wynik: 10-10 REMIS

Pytanie 3

Najbardziej żenujący moment w Twojej eSportowej karierze?

Jankos:  Haha, kiedyś mieliśmy sytuację, że zapomnieliśmy ubrać do studia odpowiednich długi jeansów, zamiast tego przyszliśmy w krótkich spodenkach. Musiałem zapytać ludzi czy pożyczą mi spodnie, żeby móc wyjść na scenę i zagrać swoje spotkanie. Najgorsze było to, że moja para była za mała i wierciłem się na krześle przez całą grę.

Cyanide: Ja na szczęście nie miałem żadnego bardzo żenującego momentu w swojej karierze, ale przypuszczam, że za każdym razem kiedy ktoś ukradnie mi barona czuje się okropnie zażenowany. Cieszę się, że nie zdarzało się to często podczas turniejów LANowych. Również „fap fap” podczas światowych finałów, kiedy potrząsałem ręką żeby było mi cieplej (Wiem, że to brzmi dziwnie kiedy nie zna się kontekstu) było nieco zawstydzające, ale przede wszystkim zabawne.

Wynik: 10-9 dla Cyanide

Pytanie 4

A co powiedzie o najbardziej niewiarygodnym momencie w Waszej karierze?

Jankos: To akurat proste – kwalifikacja do LCS po zwycięstwie nad NiP. Naprawdę nikt nie sądził, że uda nam się wygrać przeciwko nim, więc po zdominowaniu pojedynku 3:0 nie zdawałem sobie jeszcze sprawy, że jesteśmy w LCS. Zajęło mi kilka godzin oraz trochę drinków wypitych na barze, zanim to do mnie dotarło.

Cyanide: Zwycięstwo finałów pierwszego sezonu. Wtedy to było zdecydowanie łatwiejsze, ponieważ pula pieniężna była mniejsza, było to jednak nieprawdopodobne doświadczenie, szczególnie, że nie oczekiwałem zwycięstwa w całym turnieju, po prostu chciałem się dobrze bawić.

Wynik: 10-9 dla Cyanide.

Pytanie 5

Jakie jest Twoje ulubione podstępne posunięcie?

Jankos: Lubię używać przeciwnego warda do zdobycia przewagi nad przeciwnikiem. Na przykład pokazanie się w okolicach w okolicach mida sugeruje, że będę tam gankował, ale zamiast tego idę na topa. W ten sposób wywołuje presję na obu liniach.

Cyanide: Sexpeke backdoor oczywiście.

Wynik: 10-9 dla Jankosa

Pytanie 6

Jest jakiś gracz którego podziwiasz, wzorujesz się i dlaczego?

Jankos: Diamond z Gambitu. Jest on znany z innowacji w grze w jungli oraz jest jednym z topowych junglerów od lat. Zdecydowanie jestem fanem Daimonda SENPAI.

Cyanide: Nie podziwiam szczególnie żadnego konkretnego gracza, ze względu na to, że jestem na scenie od bardzo długiego czasu i prawie każdy gra krócej niż ja. Mam szczególny szacunek wobec wielu graczy i podziwiam ich w niektórych aspektach. Na przykład Diamond (szczególnie w przeszłości) był tym, który zawsze wymyślał dobre picki na jungle.

Wynik: 10-10 REMIS

Pytanie 7

Godzilla atakuje Twoje miasto rodzinne! Którego z bohaterów ligi użył byś do obrony?

Jankos: Shyvanę, zobaczylibyśmy pojedynek potworów! Widziałeś jej skiny?!

Cyanide: Vel’koza, żeby mieć prawdziwy japoński pojedynek.

Wynik: 10-9 dla Cyanide

The image; drag and drop it here

źródło: fnatic.com

Podsumowanie

Wynik podsumuwujący – 68:67 dla Cyanide.
Dzisiaj on bardziej zachwycił swoimi odpowiedziami redaktorów Fnatic.com i minimalnie wygrał z Jankosem, a co Wy sądzicie o punktacji poszczególnych pytań? Może to jednak Jankos powinien zwyciężyć?

źródło: fnatic.com

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.