Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Jakimi championami grają najbardziej toksyczni gracze

Zastanawialiście się kiedyś jakimi bohaterami grają najbardziej toksyczni z graczy? Czy to wybór championa wpływa na toksyczność czy też może określone typy ludzi bardziej wolą specyficznych championów? Poniższa tabela powinna dać Wam odpowiedź na przynajmniej część z pytań.

MiejsceChampionPoziom toksyczności (*10000)Procent ukarańCzęstotliwość występowania
1Jinx142110.27%0.19%
2Master Yi141473.48%2.46%
3Fizz133631.51%1.13%
4Tryndamere133591.75%1.31%
5Akali130001.04%0.8%
6Shaco129830.74%0.57%
7Rengar129421.1%0.85%
8Lee Sin127402.79%2.19%
9Vayne125232.83%2.26%
10Katarina124221.18%0.95%
11Sion124000.31%0.25%
12Jax123411.74%1.41%
13Zed123261.59%1.29%
14Fiora123080.64%0.52%
15Lucian122451.2%0.98%
16Poppy121740.28%0.23%
17Darius121431.19%0.98%
18Evelynn120970.75%0.62%
19Riven119841.45%1.21%
20Udyr117531.14%0.97%
21Gangplank117250.68%0.58%
22Ezreal117012.89%2.47%
23LeBlanc116330.57%0.49%
24Heimerdinger116130.36%0.31%
25Xin Zhao115931.31%1.13%
26Kha’Zix115670.96%0.83%
27Twitch114901.08%0.94%
28Talon114900.54%0.47%
29Teemo114292.24%1.96%
30Aatrox113590.92%0.81%
31Olaf113340.34%0.3%
32Twisted Fate113051.04%0.92%
33Kassadin112500.99%0.88%
34Nidalee112251.65%1.47%
35Pantheon112200.92%0.82%
36Mordekaiser112130.37%0.33%
37Gragas110420.53%0.48%
38Ryze109760.9%0.82%
39Cassiopeia109380.35%0.32%
40Vladimir108460.77%0.71%
41Warwick108340.91%0.84%
42Draven107960.95%0.88%
43Veigar107700.56%0.52%
44Viktor106670.32%0.3%
45Urgot106670.16%0.15%
46Fiddlesticks106371.17%1.1%
47Tristana105761.47%1.39%
48Rumble105270.4%0.38%
49Karthus105000.42%0.4%
50Jayce104110.76%0.73%
51Garen103881.34%1.29%
52Brand103780.55%0.53%
53Graves103711.12%1.08%
54Swain103340.31%0.3%
55Syndra103130.33%0.32%
56Corki102860.72%0.7%
57Dr. Mundo102860.36%0.35%
58Annie102761.12%1.09%
59Nocturne101290.79%0.78%
60Trundle100000.28%0.28%
61Quinn100000.68%0.68%
62Lissandra100000.39%0.39%
63Sivir97960.48%0.49%
64Elise97880.92%0.94%
65Malzahar97620.41%0.42%
66Diana97110.67%0.69%
67Nasus97091.33%1.37%
68Kennen96970.64%0.66%
69Skarner96000.24%0.25%
70Vi95560.86%0.9%
71Renekton95510.85%0.89%
72Singed95300.81%0.85%
73Kog’Maw95130.39%0.41%
74Nunu95130.78%0.82%
75Wukong95000.76%0.8%
76Galio94740.18%0.19%
77Irelia94290.33%0.35%
78Anivia94120.32%0.34%
79Ashe93612.05%2.19%
80Jarvan IV93291.39%1.49%
81Zilean92860.26%0.28%
82Ahri92861.3%1.4%
83Hecarim92410.73%0.79%
84Lux92031.73%1.88%
85Varus91541.19%1.3%
86Rammus90750.49%0.54%
87Ziggs90700.39%0.43%
88Amumu90590.77%0.85%
89Xerath90480.19%0.21%
90Kayle90370.75%0.83%
91Cho’Gath88890.8%0.9%
92Shyvana88640.39%0.44%
93Orianna87880.58%0.66%
94Yorick87500.21%0.24%
95Caitlyn86652.27%2.62%
96Blitzcrank86621.23%1.42%
97Zac86250.69%0.8%
98Volibear86080.68%0.79%
99Miss Fortune85460.94%1.1%
100Malphite84340.7%0.83%
101Shen83880.78%0.93%
102Alistar82150.46%0.56%
103Morgana75810.47%0.62%
104Nautilus74080.4%0.54%
105Maokai72730.24%0.33%
106Karma72730.24%0.33%
107Sejuani67350.33%0.49%
108Zyra65720.69%1.05%
109Soraka61370.54%0.88%
110Thresh60000.87%1.45%
111Taric56100.46%0.82%
112Leona55980.89%1.59%
113Janna48880.65%1.33%
114Lulu48060.37%0.77%
115Sona43550.91%2.09%
116Nami43230.51%1.18%


Na którym miejscu znalazł się Wasz ulubiony champion?

źródło: http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/1ynzsg/champions_played_by_the_most_toxic_players_chart/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.