Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Jak wyobrażasz sobie Inwazję Pustki?

Witajcie, drodzy czytelnicy! Z tej strony kłania Wam się Kuszlyk. Chciałbym porozmawiać na temat nadchodzącego eventu, jakim będzie Inwazja Pustki.

Ci Przywoływacze, którzy mają styczność z Ligą od mniej więcej roku, pamiętają czasy Bitwy o Freljord. Dla tych co nie pamiętają – wtedy do League of Legends dołączyła lissandra Lissandra, została dodana mapa Howling Abyss (wraz z trybem ARAM) oraz pojawił się Freljordowski event, w którym gracze dołączali do jednej ze stron konfliktu, którymi dowodziły ashe Ashe, sejuani Sejuani oraz lissandra Lissandra.

W chwili obecnej nikt z nas nie wie, co pojawi się przy Inwazji Pustki. Na 99% można stwierdzić, że ta inwazja nadejdzie; bardzo możliwe, że nawet jeszcze w tym miesiącu. Potwierdzają to wszystkie zwiastuny, wypowiedzi Riotu (w tym roku nie było śnieżnej wersji Summoner’s Rift, gdyż Riot pracował “nad czymś”, co zostanie wydane w pierwszym kwartale 2014), poprawności w fabule gry (zwyciężczynią Bitwy o Freljord była Lissandra, która zapowiedziała przyjście “mrocznych istot”. Pustka idealnie tutaj pasuje!) oraz ujawnienie Vel’Koza.

Jak wyobrażacie sobie ten event? Co Riot wymyśli tym razem, by zaskoczyć swoich graczy? Pojawi się coś nowego? Jeśli tak, to co takiego? Podzielcie się swoimi pomysłami lub domysłami w komentarzach. Najciekawsze wypowiedzi dodam do tego postu. Ponadto będę osobiście uczestniczyć w dyskusji w komentarzach. 🙂

Pamiętajcie, że tutaj chodzi tylko i wyłącznie o zabawę. A więc… do dzieła! Uruchomcie swoją wyobraźnię na jej pełne obroty, a następnie podzielcie się z resztą w komentarzach. 😉

Wyróżnione wypowiedzi społeczności

ahriforever:

Jeśli jesteś po blue stronie po lewo masz takie duźe kamienie z okiem takim jak na bramie u fioletowych. Obserwatorzy są w wyjącej otchłani a raczej spadli tam, więc jeśli velkoz ma być jednym z nich to mogłaby być to pustka. Nwm ale myślę źe moźe to być nawiązanie to mitologii greckiej(nie pytac czemu).lissandry teksty to :: to tylko jedna bitwa, wojne juz wygralam:: wojna z obserwatorami ale sprzeczne moźe to być z tym cytatem z tego co mówi 30sec po win na abyysie :::Po jednej stronie Mroźni Obserwatorzy, po drugiej Avarosa i jej horda Zrodzonych z Lodu. Wielu Zrodzonych z Lodu poległo tamtego dnia, ale w końcu… Obserwatorzy zostali pokonani. Avarosa wtrąciła ich wyjących do otchłani… Nigdy jej nie wybaczyłam… Nadejdzie czas mojej zemsty. Ale to już zupełnie inna historia…” jeśli velkoz ma być obserwatorem to liss nie powinna z nim walczyć , bo „nie wybaczyla ” Avarosie gdy ich zrzuciła do otchłanii , czyli byli dobrymi ci obserwatorzy. Pustka to miejsce pomiędzy wymiarami , a spadli w dziure wiec moze tam to byc …. brama na fioletowej stronie ma oznaczac wyźszosc velkoza bo on przeca uczony wielki i broni swojego bylego terytorium. Mowi cos w stylu… wasz umysl spoczywa w poro .. nie co bral tworca tego cytatu xd

AnonimowyAnonim:

Na moje zmieni się wygląd summoners rift, będzie jakieś fioletowe, wszędzie gluty i inne dziwactwa z pustki, zmieni się baron, otworzy się brama na HA, nowe ikonki, wardy, launcher, reworki postaci z pustki, velkoz. Taki event by mi się podobał. :3

PogromczyniBotów:

Wiem, że nie ma to związku z eventem, ale wymyśliłam historię powiązania Freljordu z Pustką :D (Oczywiście to tylko moja rozkmina i nie bierzcie jej na poważnie xD)
Jak wszyscy wiedzą Kassadin ma córkę, lecz nie wiemy o niej zbyt dużo. Przyjmijmy, że Lissandra nią jest.
Lissandra będąc człowiekiem pragnęła mocy. Dowiedziała się o Obserwatorach, a jednym z nich był Vel’Koz. On dał jej moc, lecz ją odmienił. Ze zwykłej młodej dziewczyny przemieniłą się w zlodowaciałą wiedźmę. Nikt nie wie co ukrywa pod swoim nakryciem głowy (może jej twarz przypomina postacie z Pustki?).
Kassadin kiedy zobaczył, iż jego córka zaginęła postanowił ją odnaleźć. Zajęło mu to długo czasu. Kiedy spojrzał w oblicze Pustki, ta również go odmieniła. Przeraziło go to, co ona zrobiła z nim, jego córką, a także ciągle w głowie kłębiły mu się pesymistyczne wizje przyszłości. Postanowił walczyć z Pustką, aby nie dopuścić do tego, co przedstawiają jego wizje.

Brzoza:

Chyba wszyscy przez ten event zapomnieli o skinie do Rengara co zostało opublikowane na H2W kilka dni temu. W moim odczuciu jest to UltimateSkin ( ten za trzy tysiące rp) i będzie się nazywał Void Keeper/Battlecast Rengar, bo on jako jedyny pokonał potwora z pustki. Odpowie się on po stronie Kassadina i będzie ewoluował wraz ze zdobywaniem stacków na naszyjniku.

Martin:

Ja to widzę tak, nowa mapa, koniec z Demacia vs Noxus, teraz pojawia sie motyw pustka versus zmechanizowana armia Viktora.

Jarvan IV Bot:

Jak wyobrażam sobie inwazję? Coś w stylu Tower Defense, tyle że z każdej linii leci po 3 losowe postacie z pustki na poziomie zaawansowanym. I tak 18 razy, etap wyższe poziomy przeciwników. Na końcu Nexus chroniony przez dwa Barony.
O tak, to byłoby fajne, no i jakieś wyzwanie (15 zaawansowanych Malzaharów? Yeah!), a nie formalność.

StaraDobraVi:

Całość wyobrażam sobie jako jeden wielki event, w którym dowolni bohaterowie walczą ramie w ramię w samym Voidzie przeciw potworom które masowo wychodzą ze szczelin tego miejsca, np. coś podobnego do pasywa Malzahara. Potwory zaczną wychodzić coraz częściej jeszcze większymi grupami o czasu do czasu będą wychodzić jakieś mocniejsze kreatury, które trzeba będzie zabijać w 5 osób. Cały patch z eventem jak to na RITO przystało doda do gry nowego bohatera i jeszcze więcej skórek. Myślę też że każdy champion z league będzie miał dodatkową kwestię, którą powie swojemu sojusznikowi jak i rywalowi. Nie zapomnijmy o reworku Barona, córce Kassadina oraz o ojcu Kog’Mawa. Wydaję mi się że każda z trzech rzeczy przed chwilą przeze mnie wymienionych zawita w pewnym stopniu do League of Legends. Ojciec Koga może nie byłby nowym bohaterem ale np. Bossem wychodzącym z Voidu. Riot przygotuje coś naprawdę wielkiego co było planowane od dawna. Taka Jest moja wizja Voidu 🙂

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.