Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Jak naprawić Varusa

__varus___by_noblestallion-d5qk9pxVarus jest jednym z rzadziej używanych ADC – podczas rozgrywek rankingowych występuje jedynie w 3% gier. Obecnie Varus jest w stosunkowo dobrym stanie – nie potrzebuje on znaczących buffów, ale drobne zmiany byłyby w stanie wynieść go do rangi picku grywalnego także turniejowo. Jakie to zmiany? Sprawdźcie poniżej.

Wszystko rozbija się w zasadzie o sposób na zbalansowanie Varusa – jest on nietypowym AD Carry – opartym w dużej mierze na utility. Jest w stanie mocno poke’ować, jednakże podczas teamfightów miewa problemy ze względy na brak mechanizmu ucieczki. Niestety obecnie nie dysponuje on dobrym mechanizmem zwiększania prędkości ataku (poza pasywem, który przyznajmy to – jest dość mierny). Jak jednocześnie zachować słabe sił Varusa i uwypuklić jego mocne strony? Pomysł jest bardzo prosty i opiera się na mechanizmach aktywacyjnych varusw W. Obecnie umiejętność ta eksploduje po aktywacji przez jakąkolwiek inną umiejętność Varusa, działając niezależnie od umiejętności. Zmiana tego czynnika i wprowadzenie rozróżnienia i dodatkowych efektów przy umiejętnościach z pewnościa da wiele nowych opcji taktycznych sprawiając, że Varus stanie się postacią pełniejszą i zwyczajnie ciekawszą:

Przebijająca strzałavarusq
  • Od teraz obrażenia pochodzące od varusw W zamieniane są na fizyczne (z magicznych)
Grad strzałvaruse
  • Każdy stack varusw W zapewnia teraz dodatkowe 5% spowolnienia, a obszar działania umiejętności jest nieznacznie zwiększany
Łańcuch zepsuciavarusr
  • Pierwszy cel w którego trafi nasze ulti jest stunowany, a nie jedynie snare’owany

Jak myślicie – czy dodanie nowych efeków do umiejętności pomogłoby Varusowi wrócić do łask?

Na podstawie: http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/2y9d2y/varus_w_could_have_a_little_bonus_effect/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.