Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Jak naprawić Urgota?

Urgot jest obecnie jednym z najrzadziej wybieranych championów. Jego statystyki są iście przerażające – win ratio Dumy Kata przez większość czasu oscyluje w granicach 41% czyniąc go jednym z najbardziej zapomnianych przez Riot championów. Od czasu gdy potrafił siać postrach na dolnej alei minęły całe lata świetlne. Pomimo, że obecny rok zapowiadano jako rok reworków o zmianach w Urgocie chwilowo jest cicho – ostatnie informacje o tym bohaterze dostaliśmy jeszcze w listopadzie tamtego roku. Także W listopadzie pytaliśmy Was o możliwe sposoby poprawy sytuacji tego bohatera (dostępne w tym temacie: Urgot rework). Wasze sugestie zostały w odpowiedniej formie przedstawione zespołowi Riotu odpowiedzialnemu za balans rozgrywki i dodane do puli pomysłów mających na celu przywrócenie Urgota do grywalnego poziomu. Dzisiaj na reddicie powrócił temat Urgota – jeden z użytkowników zasugerował usunięcie czasu castowania urgotq Q. Dodatkowo umiejętność ta miałaby nie zakłócać poruszania się Urgota (podobnie jak ma to miejsce w przypadku Syndry). Jest to kolejna opcja, która miałaby uelastycznić tego championa.

Korzystając z okazji wzmożonej wymiany informacji chcielibyśmy ponownie poprosić Was o dyskusje nad obecnym stanem Urgota oraz o kierunkach jego rozwoju. Ponownie przekażemy sugestię Riotowi, aby dzięki odpowiedniemu odzewowi społeczności znalazł miejsce dla Urgota w League of Legends.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.